Wpis z mikrobloga

Pająk mi uciekł ( ͡° ʖ̯ ͡°) młodziutki, więc pewnie długo nie pożyje. Ale nie poddaję się, nie pójdę spać dopóki go nie odnajdę. Nie wiem na co liczę, ale chwytam się każdego pomysłu, jaki mi wpadnie do glowy: bylibyście mi w stanie coś doradzić? Ptasznik nadrzewny, choć w sumie nie do końca, bo to młoda Heteroscodra maculata. Ofc wszystkie okna i drzwi od pokoju pozamykane

#ptaszniki
  • 22
@Szyszka922: Jak mi spierniczyła ( wyteleportowała mi się z pojemnika przy otwieraniu xD ) młoda samiczka Poe Regalis to zamknąłem pokój, położyłem ręczniki pod drzwi żeby były szczelne i położyłem na biurku matę grzewczą. na drugi dzień ujrzałem Poe koło maty na ścianie :D jak nie tak to szukaj jakiegoś ciepłego miejsca w domu jeżeli spierdzielił gdzieś i nie wiesz gdzie - przy komputerze, przy kaloryferze wiesz o co chodzi (
  • 0
Podejrzewam, że spieprzył pod "parkiet" (mam taką imitację parkietu z chyba gumolitu czy coś). Zacząłem ja podnosić, więc jeśli tam był, to uciekał wgłąb, a po opuszczeniu... No pewnie jak już zedrę go całkowicie to znajde go płaskiego jak po rozjechaniu walcem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
Trochę beka, bo dostałem ją w gratisie i dopiero dziś przeczytałem coś więcej o niej i jak wcześniej nie zachowywałem się przy niej ostrożniej niż przy pozostałych gatunkach, to dziś planowałem być wyjątkowo ostrożny. Otworzyłem wieczko i jeb, pająka nie ma