Wpis z mikrobloga

Mirki mam taka sytuacje. W grudniu po dłuższej trasie auto wpadło mi w mega drgania. Dowlokłem się do aso na diagnozę. Wyszło ze był wyciek z wału i wał do wywalenia. Zamawiają nowy i 2 tyg czekać do 28 grudnia. Od tamtego czasu, co tydzień przesuwają termin dostawy tego wału, łącznie już 1,5 miesiąca w serwisie. Serwis rozkłada ręce bo nie może dostać części nigdzie w Europie... Napisałem do centrali marki w PL i wiem od serwisanta, że się kontaktowali z nimi, tez tej części szukają ale do mnie cisza. Ponieważ auto jest po gwarancji, to nie za bardzo chcą mi dać zastępczy. Co w tej sytuacji mogę jeszcze zrobić? Pisać do centrali EU? Zabierać auto, robić na częściach rozbitych aut? Regenerować wał? Auto 4 letnie, już po gwarancji, regularnie serwisowane w aso, przebieg < 70000km
#motoryzacja
  • 6
Nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@kab_anos: no to kurrrr podaj markę model, typ, rocznik i wersję silnikową jak oczekujesz pomocy, a nie robisz z tego jakas tajemnicę... Jak po gwarancji i jest to VAG to kup na allegro z jakiejś potestówki praktycznie nowy wał w cenie używanego, wymień i miej w dupie ceny ASO.