Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, ale strumyk dzisiaj nie popłynie-szczerze to jestem troszkę zmęczony już tym naszym "Projektem".Dajcie mi parę dni - niech emocję trochę opadną - ja na spokojnie teraz sobie to wszystko ułożę w głowie i pomyślę co dalej. Mam nadzieję, że nie zobaczymy się wszyscy w jednej celi z majmanem xD

Ogólnie to chciałbym wam Bardzo podziękować. Wszystkim, którzy siedzieli ze mną na stremie, stronie, testowali i psuli :D - chciałbym też podziękować użytkownikowi @CapaciousCore - chłop zrobił naprawdę zajebiście dobrą robotę :) #pdk

Ale! Głownie chciałbym podziękować tym którzy - może w odczuciu niektórych osób... psuły nam portal i zabawę ( ataki spamu, xss, locationy, dropy baz, lajkowanie po GET wiadomości itp, itd ) Ale... To właśnie oni zrobili największą robotę! Pokazali na żywym kodzie. Gdzie jest problem a na dodatek pomogli udowodnić, ze praca bez frameworków nie ma większego sensu przy tej skali, oraz jak ciężko jest samem wypłać te wszystkie zależności! Mam nadzieje, że to czytacie - Jeszcze raz dzięki chłopyyy !

Dziękuje Miraaaasy jesteście super - za logo też dziękuje (òóˇ)

No tak! @Moderacja dziękuje za zachowanie zimnej krwi i nie zrzucanie moich wpisów ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie miałem zamiaru robić żadnej konkurencji dla #wykop - my już mamy Polskiego fejsa i właśnie z niego do was nadaję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xepo #albicla #programowanie #programista15k #wykop #heheszki #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
d.....0 - Wybaczcie, ale strumyk dzisiaj nie popłynie-szczerze to jestem troszkę zmęc...

źródło: comment_16115189109EBLgRoQD1wzNvMmblbgCv.jpg

Pobierz
  • 21
@drago110: Dobrze się przy tym projekcie bawiłem. Czasami internauci szybciej wyłapią błędy i przetestują niż zespół odpowiedzialny za to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie pokazuje to jak szybko można napisać klona albicla/wykopu/lurkera/strimi. Jeżeli użytkownicy faktycznie chcieliby stworzyć swoją enklawę bez dziwnej moderacji/administracji/bugów to nie widzę problemu. Myślę, że kilka osób chcących napisać podobny serwis znalazłoby się bez większego problemu. Co miałeś udowodnić to udowodniłeś. Frameworki ułatwiają (czyt.
@kuriozalny_prestydygitator: Jest prawie 4 nad ranem, siedzę nad swoim projektem i pewnie za drugim razem nie wszystko zapiszę (przez przypadek odświeżyłem stronę kasując praktycznie gotowca) więc liczę na to, że ktoś jeszcze doda coś co pominąłem.

1. Nigdy nie ufać danym pochodzącym od użyszkodnika. Wszystko co przychodzi od usera (włącznie z user agent, coookies, etc) musi przejść walidacje aby nie było tak jak na początku kwiatków pokroju XSS w loginie. Regex