Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, ale strumyk dzisiaj nie popłynie-szczerze to jestem troszkę zmęczony już tym naszym "Projektem".Dajcie mi parę dni - niech emocję trochę opadną - ja na spokojnie teraz sobie to wszystko ułożę w głowie i pomyślę co dalej. Mam nadzieję, że nie zobaczymy się wszyscy w jednej celi z majmanem xD

Ogólnie to chciałbym wam Bardzo podziękować. Wszystkim, którzy siedzieli ze mną na stremie, stronie, testowali i psuli :D - chciałbym też podziękować użytkownikowi @CapaciousCore - chłop zrobił naprawdę zajebiście dobrą robotę :) #pdk

Ale! Głownie chciałbym podziękować tym którzy - może w odczuciu niektórych osób... psuły nam portal i zabawę ( ataki spamu, xss, locationy, dropy baz, lajkowanie po GET wiadomości itp, itd ) Ale... To właśnie oni zrobili największą robotę! Pokazali na żywym kodzie. Gdzie jest problem a na dodatek pomogli udowodnić, ze praca bez frameworków nie ma większego sensu przy tej skali, oraz jak ciężko jest samem wypłać te wszystkie zależności! Mam nadzieje, że to czytacie - Jeszcze raz dzięki chłopyyy !

Dziękuje Miraaaasy jesteście super - za logo też dziękuje (òóˇ)

No tak! @Moderacja dziękuje za zachowanie zimnej krwi i nie zrzucanie moich wpisów ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie miałem zamiaru robić żadnej konkurencji dla #wykop - my już mamy Polskiego fejsa i właśnie z niego do was nadaję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xepo #albicla #programowanie #programista15k #wykop #heheszki #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
d.....0 - Wybaczcie, ale strumyk dzisiaj nie popłynie-szczerze to jestem troszkę zmęc...

źródło: comment_16115189109EBLgRoQD1wzNvMmblbgCv.jpg

Pobierz
  • 21