Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nie lada gratka dla wszystkich fanów najlepszego dziennikarza w Łodzi. Leszek Milewski będzie w quizie Weszło, a ja będę miał zaszczyt usiąść obok, a potem jeszcze pojechać jedną furą z powrotem do naszego miasta. :)

Poza tym Piela, Paczul i Białek, a więc jest duża szansa na wynik "opalenicki". Do zobaczenia!

https://twitter.com/LigaMinus/status/1353325362848129029

#weszlo #ligaminus

I jednocześnie zdradzę, że chyba można się powoli przyzwyczajać do tego, że jesteśmy z Leszkiem jednocześnie w jednym obrazku na YouTube. :)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I jednocześnie zdradzę, że chyba można się powoli przyzwyczajać do tego, że jesteśmy z Leszkiem jednocześnie w jednym obrazku na YouTube. :)


@Jakub_Olkiewicz: Jeżeli to jest to o czym myślę, to we mnie macie widza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: nie będzie Kowala, Rokiego, za to będą „zabawni” w autystycznym stylu Piela i Białek (bez urazy, chodzi mi jedynie o poczucie humoru). Zapowiada się srednio zabawnie, także liczę na Ciebie Olki, ze z Paczulem coś posmieszkujecie jak zawsze.

A z kolei Leszek Milewski to taki Wojciech Fiedorczuk w stand-upie xD alternatywny, ale śmieszny xD
  • Odpowiedz