Wpis z mikrobloga

Ech... Było miło, ale ja się już z wami nie zadaję perfumiarze xD
Teraz przyszła nowa dostawa i tak prezentuje się kolekcja rozpoczęta na koniec października.

Wszystkie buteleczki są dobrze znane, w wolnej chwili opiszę poszczególne zapachy widziane nosem nowicjusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na ten moment dodam tylko, że z tych, które zdążyłem ponosić Dylan Blue jest najbardziej komplementowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Zapach jest na tyle przyjemny i męski, że zbliżenie się do kogoś praktycznie gwarantuje komplement. Sexy beast, ladies love it, very verastile fragrance, good value proposition! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najgorsze jest to, że po głowie chodzą mi już kolejni perfumowi kandydaci do zakupu xD
#perfumy #pokazperfumy
SeoGuy - Ech... Było miło, ale ja się już z wami nie zadaję perfumiarze xD
Teraz prz...

źródło: comment_1611488660r58yoBFrT2HGrVYSojHVbJ.jpg

Pobierz
  • 9
@Kondzio21: Trafiłeś w 10 mirku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Przed zakupem powąchałem jedynie Egoiste, Dylana, Hermesa, JPG i Guerlain. Reszta to blindy xD Mimo wszystko bardzo udane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pepedros: Bez szału, ale z tego co czytam one nigdy nie były bestią.
@Kondzio21: Ja cały flakon 100ml zużyłem w rok. Jak ostatnio powąchałem to mi takim niemytym zwierzakiem zaczęły śmierdzieć (Dylany).
A tak poza tym masz bardzo dobrze dobrane perfumy, na różne okazje. Dobrze, że nie bawisz się w tanie gówna.