Wpis z mikrobloga

w życiu bym nie pojechał na coś takiego. Narkotyki, alkohol, patologia i syf.


@obszarnik: LOL. Znajdziesz tam dokładnie to, czego szukasz. Jeżeli szukasz dobrej zabawy na trzeźwo w rodzinnej atmosferze, to masz tam Przystanek Jezus. Wege żarcie i warsztaty? Idziesz do Kryszny lub na gorkę ASP.

Do tego odpowiadasz na zdjęcie grzybka pod sceną z błotem, który zajmuję dosłownie skrawek terenu festiwalu. Byłem tam 5 razy i jedyny raz błoto miałem na sobie jak się poślizgnąłem w klapkach w
  • Odpowiedz
  • 6
@Niebieski40 Jeśli się nie mylę i jest to Paulina, która miała wtedy 20 lat, to jest po kilku odwykach, psychiatryku i ma chyba dwójkę dzieci. Trochę się to na niej odbiło, ale wciąż nieźle wygląda.
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: Mam nadzieje, że 2022 się odbędzie bo na 2021 nie mam już nadziei xD A byłem co rok od 2009, aż do wybuchu pandemii, łącznie 11 razy się uzbierało.
Po takiej 3 letniej przerwie pewnie część klimatu zostanie zniweczona, znaczną część będą stanowili nowicjusze itp.
  • Odpowiedz
Ja tak nie mam. Natomiast nie bez powodu woodstock nazywa się bródstock. ¯_(ツ)_/¯


@Jestembogaty: Właściwie, to mówi się brudstock, bo bródstock sugerowałoby pochodzenie od słowa "brodzić", co w sumie akurat dobrze pasowałoby do zdjęcia, które dodałeś. Ale i tak jak cię czytam, to w głowie mam dziadka wygrażającego laską tej złej młodzieży, która się bawi nie tak, jak chce! xd
  • Odpowiedz
@PeterFile: @SoundsGoodMan: patrząc po opakowaniu na stoliku zdjęcie było zrobione przed 2013. Te opakowania były chyba jakoś od 1999. W każdym razie raczej nie mogło to być rok temu (no chyba, że to zdjęcie na chwilę przed gastryczną katastrofą)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz