Wpis z mikrobloga

Słuchając słów mirka jechałem 10km po kebaba . Półtorej godziny z przesiadkami autobusem (,) jak mireczek polecał że kebab jest dobry, duży tak po kupnie..Dostałem 50 cm kebaba w którym mięso było tak nawstrzykiwane wodą że wchodziło praktycznie jak masło, większość kebsa wypełnione surówkami i... Tylko poczułem się jak grubas że zjadłem kebaba który miał być nie do zjedzenia a w sumie nadal jestem głodny.Nie polecam użytkownika @Anty_Chryst koleś albo waży 50kg albo jest różowym paskiem
#kebab #jedzenie #zalesie #przegryw #depresja
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@comamtuwpisac: którego wziąłeś? Tego z tasty king czy z jorgga. Jak z tasty to też go wciągam nosem, jak z yorga to pozdro jak zjadłeś od tak 1,2kg kebsa. Albo jesteś w uj ulany i ponad kilogram żarcia nie robi na tobie wrażenia albo dostałeś jakiegoś mniejszego ¯_(ツ)_/¯

Trzeba było go zważyć xd

Co do moich wymiarów to ważę 76 i mierzę 180
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comamtuwpisac: najpierw piszesz, że nie ma dużego kebaba, wszystko po 30 cm i 100g mięsa, a teraz nagle jakiś średni kebab ma 60cm i pewnie 1,5kg wagi. Weź ty się #!$%@? zastanów już co piszesz bo albo baitujesz albo #!$%@? wie co. Nic się tu kupy nie trzyma