Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Marzy mi się chęć zawołania tych wszystkich biednych ludzi z tego znaleziska, którzy zakupili preordery i zapytać się ich jak tam, co tam xD Pamiętam jedno znalezisko jeszcze, gdzie jakiś miras kupił dwie kolekcjonerki za ponad 700zł bo zobaczył Keannu no pokazie xD

https://www.wykop.pl/link/4993743

#gry #cyberpunk2077 #ps4 #xboxone #remembernopreorders
  • 26
@Mega_Smieszek:

Marzy mi się chęć zawołania tych wszystkich biednych ludzi z tego znaleziska, którzy zakupili preordery i zapytać się ich jak tam, co tam xD


Pewnie powiedzieliby że gra 10/10. To jest ten sam przypadek jak z ludźmi którzy kupili chiński telefon za 600 zł, który ledwo działa. Super telefonik, działa, ładny, robi ładne zdjęcia. To samo z cyberpunkiem, super gra, ładna grafika, działa, fajnie się strzela.
@Mega_Smieszek: Wal śmiało kupiłem preorder grałem chyba 60 godzin więc chyba ok. Widać mogło być o wiele wiele lepiej, jest po prostu smutno i mógłbym czekać 2 lata by dostać lepsza grę. #!$%@? sprawę i tyle. Gdybym nie kupił preordera to fakt chyba bym się wstrzymał z kupnem po recenzjach i gameplayach. Tyle ode mnie pozdro :)
PS Kupiłem też early acces Mount & Blade Bannerlord jakby ktoś chciał mnie cisnąć
Pewnie powiedzieliby że gra 10/10. To jest ten sam przypadek jak z ludźmi którzy kupili chiński telefon za 600 zł, który ledwo działa. Super telefonik, działa, ładny, robi ładne zdjęcia. To samo z cyberpunkiem, super gra, ładna grafika, działa, fajnie się strzela.


@Qlien: Tobie się nie podoba, więc w każdym aspekcie gra jest #!$%@?!!