Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 455
Sam uważałem, że Sousa to zły wybór, ale teraz jak się z tym przespałem to jednak się cieszę i pierwszy raz od 5 lat nie mogę się doczekać meczu reprym. Nazywając Souse portugalskim Brzęczkiem to trzeba być jednak niepełnosprytnym albo trollem. Brzęczek to nawet nie był polskim Fornalikiem, gość kompletnie z przypadku, bez kompetencji i do tego debil z prezencją menela. To tak jakby się przesiąść z #!$%@? poloneza do nowiutkiej 15 letniej audicy. Nikt poza Benhakerem w XXI wieku nie miał takiego cv. Sousa jednak coś tam grał i trenował, nawet w LM, jego zespół był 5 w serie A, a nie w ekstraklasie xd Tak jak nie lubię Bońka i rzadko się z nim zgadzam, to z tym, że topowi trenerzy nie trenują reprezentacji ma rację. Jak tylko mają propozycje to szybko przenoszą się do klubu tak jak to było z Lopetefugui czy teraz z Koemanem. Właśnie to jest zaleta Sousy, ma dopiero 50 lat, więc pewnie coś by chciał jeszcze osiągnąć, więc repra Polski to idealna okazja żeby się wybić. Jakby jakiś Sarri nas prowadził to jedynie siedziałby na dupie i zgarniał hajs.

Boniek ma pojęcie o piłce jak janusz z kanapy, ale to, że ma znajomości to akurat prawda. Jak ktoś mu polecił Souse i mówił, że to top trener, to może coś w tym jest.

Jestem dobrej myśli, w końcu nie jakaś polska morda, przesiąknięta tym bagnem. Jak odstrzeli turbodzbana i innych podpiłkarzy to będę szczęśliwy.

#reprezentacja #pilkanozna
Pobierz
źródło: comment_1611314546hXxF9uHHsV9r3dbXxSgcXu.jpg
  • 41
Zgadzam się. Mimo, że Paulo Sousa wielkich sukcesów nie odnotował (średnio co roku zmieniał klub) to jednak doświadczenie się liczy. Ma trochę obycia w lidze angielskiej, w lidze włoskiej, w lidze francuskiej a to przekłada się na szersze spektrum wiedzy, którą może wykorzystać w naszym zespole. Uważam, że to dobry wybór w konfrontacji z jakimkolwiek trenerem, który swoją wiedzę czerpie jedynie z polskiej ligi.

https://www.transfermarkt.pl/paulo-sousa/profil/trainer/8369
Głos rozsądku, każdy myśli że by je vansteśmy jak Brazylia , a my w piłkę jesteśmy dziadami ,jak się zapytasz kogoś z zagranicy czy zna jakiegoś piłkarza z ligi polskiej .... Cisza ,zapytaj o klub jak ktoś ogarnia to może Legia, Lech i to po zastanowieniu się minimum 5 minut .Lewy ,Zieliński i Szczęsny nas napompowali do rozmiarów co najmniej Chorwacji ...a nasza piłka faktycznie jest w ....
@eleganckichlopak: Z Grosickiego można się śmiać, ale w ostatnich gównomeczach repry potrafił zrobić różnicę w budowaniu akcji w ofensywie. Może nie ma wyglądu czy zachowani najlepszego piłkarza świata, ale nie jest złym piłkarzem.
ale mimo iż jest nazywany Turbodzbanem to robił różnice na skrzydle.


@Nanuno: zostawia serce na boisku ale w filozofii Sousy z tego co się orientuję trzeba używać mózgu a możemy być pewni że tutaj Grosik nie popisze się