Wpis z mikrobloga

@Chlejus: rmf fm... rozumowiem Twój ból. Kup transmiter FM na bluetooth, wlozysz do zalalniczki. Z tel polaczysz sie za pomoca bluetooth, dalej z radiem za pomoca fm. W radio wybierasz stacje fm i wio. Jak inne radio wejdzie na te same fale to sie przestawiasz troche dalej i tyle. W praktyce raz ustawiony nie dotykany nigdy wiecej, poza wyjazdem nad morze gdzie cos weszlo na te same fale. Jakosc dzwieku lepsza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Chlejus: Ja mam taki transmiter i bardzo polecam, nie jest zbyt duży i nie przeszkadza. Mam od ponad roku i działa świetnie. Po włączeniu silnika radio w telefonie uruchamia się automatycznie więc jeśli chcę słuchać domyślnej ulubionej stacji to praktycznie nic nie trzeba robić. Link: https://m.ceneo.pl/54094137;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&shop=146712270&gclid=CjwKCAiA6aSABhApEiwA6Cbm_5aiuYy4-4hN5Pt5ZEQBXuRmGpCrqkQXnNCWasoXRvNJLyo9ak1GRBoCgnoQAvD_BwE
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chlejus: w radiu masz wejście na zmieniarkę. Miałem takie samo i wystarczył kabelek z wtyczką i Jackiem. Na radiu ustawiasz AUX ale już nie pamiętam jak bo to z 6 lat temu robiłem. Poszukaj na necie. Żadne transmitery bo to gunwo