Wpis z mikrobloga

@Chlejus prosty temat. Odpalasz filmik na YT jak wyciągnąć radio i patrzysz z tyłu czy masz wtyczkę taka jak ktoś wcześniej podesłał. Jak jest to kupujesz wtyczkę z tym Jackiem i jest najlepiej. Najmniejsze straty w jakości. Jak nie ma to transmiter od Xiaomi. Testujesz i jak jest git zostawiasz. Jak nie odsylasz. Potem już zostaje tylko kaseta.
Ps. Z transmiterem (oczywiście zależy z jakim) dodatkowo masz opcje głośnomówiącego do rozmów z
@szuwarek-mini: nie miałem żadnych problemów z tym transmiterem, nie rozłącza się. wchodzę do samochodu włączam bluetooth, od razu łączy z transmiterem - mogę słuchać muzyki. proste jak #!$%@?. niby zalecają aplikacje (ściągnąłem ją) ale nigdy jej nie używałem. Nic nie szumi, jakość dźwięku (nie jestem audiofilem) jest na wysokim poziomie. Brat miał kasetkę, po pół roku problem z kablem, to samo u kolegi.
@szuwarek-mini: opel astra here. Używałem transmitera xiaomi i działo się tak jak napisałeś. Wystarczyło delikatnie ruszyć nim w gnieździe i potrafił bezpiecznik zjarac. Tutaj niestety zależy od auta i budowy wtyczki zapalniczki, dlatego niestety xiaomi (nie jest) lepsze. Są auta gdzie jest ok, a taśma nie próbowałem oklejac (partactwo jak dla mnie) tylko zmieniłem na urządzenie które pasuje do każdej zapalniczki. W moim przypadku padł wybór na xblitz x300 pro.
Sam go kiedys rozwazalem ale slyszalem o przepieciach i ze pali bezpieczniki. Jak sie do tego odniesiecie? Bo uwazam, ze cos takiego w ogole nie powinno miec miejsca i jakies oklejanie folia czy inne bedety dyskwalifukuja u mnie taki sprzet.


@szuwarek-mini: od prawie roku używam go w swoim samochodzie, bez zarzutu, nie pali bezpieczników, nie ma przepięć, na stałe mam również podłączoną do niego kamerkę i często ładuję telefon z drugiego