Wpis z mikrobloga

Kiedyś "koleżanki" z klasy dały jednej z nich challenge polegający na przytuleniu każdego znajomego chłopaka na korytarzu. Przytulony został chyba każdy aż przyszła kolej na mnie, podeszła do mnie i zrobiła tylko taką grymaśną minę i powiedziała "nie no, anona to ja nie przytulę i tak by się pewnie zawstydził hihi" A to przez to że ja mam obrzydliwy ryj. Później się takich śmieci jak ja poklepuje po plecach i wkręca kity że wystarczy być pewnym siebie a wygląd mało znaczy (,)

#przegryw #incel #depresja #samobojstwo
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jackdanielov: ja pamietam czasy gimnazjum, mielismy mala spotkanie w grupie 10 osob u kolezanki na irodzinach i gralismy w butelke, byly 4 laski, calowalem sie z trzema srednymi i jak wypadlo na te czwarta co najabrdziej mi pasowala to ona wziela te butle po koli i jeszcze raz zakrecila na kogos innego xD
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: to pamiętam jak w podbazie graliśmy w dwa ognie, ale na takich zasadach, że "matką" było kilku chłopaków - tak wypadło, że byłem nią ja plus 4/5 klasowych cwaniaków. I laski kibicowały z boku krzycząc po kolei imię każdego z "matek" i (*klaszcząc) no i stałem na końcu, doszło do mnie i.... cisza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ot moja historyja.
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: sam sobie już wbiłeś to do głowy. Masz stary zajebiste kompleksy i to cie niszczy. Mam w pracy typa chyba poniżej 1.6m, zajebiście zarabia i ma zajebistą żonę. Twarzy chada też nie ma. A mój szef? Łysy i też z 1.6 wzrostu. Jest zajebistym handlowcem z własną firmą i z łaskami nie ma żadnych problemów. Albo jeszcze lepszy przykład, pełne kombo, niski, gruby i brzydki. Ale nie ma kompleksów.
  • Odpowiedz
im czlowiek starszy, tym nie tylko ludzie bardziej cywilizowani, ale również szpetota staje się mniej rażąca.


@Onkosfera: zwłaszcza koło 30 to nawet przestaje przeszkadzać kobietom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thachii: Tak, tylko że już pisalam w innym temacie, że dla mnie #!$%@? moze być coś zgoła odmiennego niż dla Ciebie. Nie korzystam z tinderow i innych pierdow, więc w tym momencie nie oceniam ludzi po ryjach. Natomiast gburowate zachowanie, bądź nieciekawa rozmowa są jak najbardziej dyskwalifikujace.
Nie myśl też, że nie znajdę się od czasu do czasu w towarzystwie, które dyskwalifikuje mnie. A to za niewystarczająca atrakcyjność fizyczną, a
  • Odpowiedz
@Thachii: Sorki, ale dla mnie walka o pozycję w stadzie oraz pozerstwo do porzygu z lat nastoletnich było mieszaniną niestrawna. Może i była w tym szczerość, ale też bardzo dużo udawania.
  • Odpowiedz
@Jackdanielov a ja w pracy mam przyklady, ze kolesie z #!$%@? mordami mają dziewczyny, i to takie 5-6/10 spokojnie. Jedna rzecz łączy tych facetów- są naprawdę w porządku ludźmi, nie są zakompleksieni, mają poczucie humoru itd.
  • Odpowiedz