Wpis z mikrobloga

Kiedyś "koleżanki" z klasy dały jednej z nich challenge polegający na przytuleniu każdego znajomego chłopaka na korytarzu. Przytulony został chyba każdy aż przyszła kolej na mnie, podeszła do mnie i zrobiła tylko taką grymaśną minę i powiedziała "nie no, anona to ja nie przytulę i tak by się pewnie zawstydził hihi" A to przez to że ja mam obrzydliwy ryj. Później się takich śmieci jak ja poklepuje po plecach i wkręca kity że wystarczy być pewnym siebie a wygląd mało znaczy (,)

#przegryw #incel #depresja #samobojstwo
  • 38
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: to tak jak u mnie na biwaku w gimabzie graliśmy w butelkę i dziewczyny całowały chłopaków a dla mnie ustaliły specjalną zasadę że wystarczy podać rękę mi xD
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: Doswiadczenia ze smarkatych czasów nie są reprezentatywne dla całego życia. Czemu się tego uczepiles?
Tak na marginesie, im czlowiek starszy, tym nie tylko ludzie bardziej cywilizowani, ale również szpetota staje się mniej rażąca.
  • Odpowiedz
@Onkosfera:

Tak na marginesie, im czlowiek starszy, tym nie tylko ludzie bardziej cywilizowani, ale również szpetota staje się mniej rażąca.


Nie, później wy nadal brzydzicie się brzydkimi #!$%@? tylko zakładacie maski miłych aby nie zepsuć sobie opinii w otoczeniu. Nastolatki są chociaż w miarę szczere.
  • Odpowiedz
@UberSoldat: prawda, prawda... Też myślę o wszystkich razach gdy mnie odrzucono, zwłaszcza niezbyt dwornie. Niemniej jednak, z wiekiem odstrzal nastepuje w sposób bardziej kulturalny. Można udać że sprawy nie było.
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: Zgodzę się z Tobą, że nadal brzydzimy się #!$%@?, tylko to ukrywamy. Natomiast nastolatki w ogóle nie są szczere. Za bardzo muszą walczyć o pozycję w stadzie, żeby pozwolić sobie na swobodne reakcje.
  • Odpowiedz
@01ab: miałem podobną sytuacje. w podstawówce klasowe julki o oskarki grały w całowaną butelke i te oskarki dla beki chieli mnie zaprosić do gry ale gdy zobaczyłem obrzydzone miny tych julek to się wycofałem
  • Odpowiedz
@Jackdanielov Teraz jeszcze popłacze że laski wolą kolesi którzy potrafią zarabiać kasę i mają sześciopak. No i o zgrozo wolą też kolesi posiadających mieszkanie i dobrą furę od tych mieszkających z mamusią i #!$%@?ących w Żabce.
  • Odpowiedz