Wpis z mikrobloga

Ale panowie, umówmy się, trener Paulo Souda to na jednak odpowiedni wybór prezesa. To na pewno też selekcjoner znający dobrze taktykę, posiadający odpowiedni warsztat, odpowiednią przeszłość. Jest to człowiek, który zbuduje w zawodnikach pewność siebie, nie będzie się bał własnego zdania i na nowo odtworzy morale w drużynie. Muszę powiedzieć, że spodziewałem się takiego ruchu ze strony Zbyszka, bo jednak znamy się 30 lat i wiem, że to był jedyny możliwy wariant. Jako związek jesteśmy coraz bogatsi, więc możemy sobie pozwolić na zatrudnienie fachowca tej klasy. W kul...poczekaj Tomeczku tylko dokończę..w kuluarach mówi się o pensji wynoszącej 3 miliony euro rocznie. Dużo mówicie? Nieee ja bym dał i dwa razy tyle, byle mieć wyniki i styl. Styl, którego, zgodzimy się, no trochę nam brakowało za kadencji Jurka. Rozmawiałem też dzisiaj z Robertem i tak wyczytałem między słowami, że jest zadowolony z wyboru. No w końcu mówimy o najlepszym zawodniku świata, więc to coś musi znaczyć, prawda? Z tego co wiem kontrakt zostanie podpisany do końca roku z opcją przedłużenia w przypadku awansu na mundial.

#kanalsportowy #reprezentacja #borek #pilkanozna #mecz
NiebieskiGroszek - Ale panowie, umówmy się, trener Paulo Souda to na jednak odpowiedn...

źródło: comment_1611246926Gw9IuORqJaEKzRNguT9IqM.jpg

Pobierz
  • 6