Wpis z mikrobloga

Bawi mnie jedno - przecież jest Polski FB od dawna, ma całą strukturę, zabezpieczenia, bazę użytkowników itd. wystarczy tylko kampania powrotu na niego. Ma fora, galerie, czaty itd i nazywa się NK.pl
Czemu te kmioty z Gazety Polskiej starają się zrobić coś nowego kiedy są gotowce xD Zwłaszcza że taki Orlen zaraz by mógł za grosze wykupić taki portal

#albicla
Reepo - Bawi mnie jedno - przecież jest Polski FB od dawna, ma całą strukturę, zabezp...

źródło: comment_1611221886Oh1bEG9zZPJvRbhwfR6dNQ.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: Łatwiej dostać kilka baniek na "coś świeżego" niż się pieprzyć w wykupywanie praw. Zresztą tu nikomu o wolność słowa nie chodziło tylko o szybki hajsik.
  • Odpowiedz
@Reepo: Nie wystarczy bo NK z tego co wiem jest już w niemieckich rękach Ringier Axel Springer Polska( oni bardziej w lewo niż to co powstało ostatnio).
  • Odpowiedz
Czemu te kmioty z Gazety Polskiej starają się zrobić coś nowego kiedy są gotowce xD Zwłaszcza że taki Orlen zaraz by mógł za grosze wykupić taki portal


@Reepo: łatwiej wziąć dofinansowanie na coś nowego i delektować się zyskami z reklam SSP
  • Odpowiedz
@iTuiTam: jaka wolność słowa, zwykła prawicowa tuba nienawiści. Jakby wypaliło to zgadnij co by tam dominowało.

Masz rację, żydzi, LBGT, homofobia, islamofobia, szurstwo, ruchy antyszczepionkowe, denializm klimatyczny i inne takie cuda. Dokładnie to samo, co na Lurkerze u jego schyłku.
  • Odpowiedz
@Reepo bo ich własny wyjdzie dużo drożej i będą się mogli sami w ciszy gabinetów rozliczać z giga kasy za reklamy z państwowych spółek. To jest miś na miarę naszych czasów. Gdyby chcieli to zrobić dobrze na to by zrobili.

Jest jeszcze inna, przerażająca opcja: te matołki na serio nie ogarniają absolutnie nic dookoła siebie.
  • Odpowiedz