Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że Biden nie ma wyznawców, tylko wyborców. To nie Trump.


@czeskiNetoperek: XD polecam obejrzeć tag #usa w tym momencie. Pogadamy za pół roku jak będzie kolejna pustynna burza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widziałeś kiedyś polityka, z którym zgadzał byś się w 100%?


@Lipathor: no skoro Mireczku osoby popierające Trumpa są nazywane wyznawcami, to nie dziw się, że nazwę cię wyznawcą Bidena ( ͡
przypominam że Biden chce powrotu do porozumienia z Iranem.


@CytrynowySorbet: XD nie bądź Mireczku naiwny tu masz tekst z 2009 (polecam cały artykuł, zastanów się czy na pewno otwarcie chcesz popierać Bidena):

The Obama Administration and Israel’s new government will most certainly take a fresh look at Middle Eastern diplomacy. The Israeli government will have to decide whether it wants to proceed with the Syrian negotiations, in what fashion, and
Iran nas zaatakuje? xD


@Lipathor: ehhh albo troll albo gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\_(ツ)_/¯

Tak czy inaczej, przypomnę ci Mireczku jak świętowałeś wygraną Bidena. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jeszcze przed czytaniem tego co wrzuciłeś i sporo się od tego czasu zmieniło. SZCZEGÓLNIE w tej kwestii


@CytrynowySorbet: aha! Czyli uważasz, że wojna w Syrii i zaangażowanie USA od samego początku w ten konflikt jest uzasadnione?
@qluch: przypominam, że Biden (właśnie przypominają o tym na Polsacie) byłw kwestiach militarnych najbardziej ostrożny u Obamy - przeciw zwiększaniu kontyngentu w Afganistanie, przeciw interwencji w Libii, przeciw wyprawy po BinLadena bo nie było 100% pewności.
popierasz CAŁĄ politykę prowadzoną


@qluch: aha i jeszcze jedno, sprytnie zignorowałeś moje pytanie doprecyzowujące. Nie widziałem jeszcze polityka którego bym mógł w 100% poprzeć. Sam musiałbym nim być.
przypominam, że Biden (właśnie przypominają o tym na Polsacie) byłw kwestiach militarnych najbardziej ostrożny u Obamy - przeciw zwiększaniu kontyngentu w Afganistanie, przeciw interwencji w Libii, przeciw wyprawy po BinLadena bo nie było 100% pewności.


@Lipathor: czyli w końcu dajesz j*banie czy nie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tak poza tym, to ja chcę ci przypomnieć, że wiceprezydent nie ma wiele do roboty jak mu prezydent nie