Wpis z mikrobloga

czyli w końcu dajesz j*banie czy nie


@qluch: nie daję, jedna wojna w tę czy w tę, tam ciągle są jakieś wojny.

Poza tym, czyli uważasz, że prezydentura Bidena będzie co najmniej tak samo spokojna jak Trumpa?


@qluch: pewnie nie, bo nie będzie robił dobrze ruskim.
  • Odpowiedz
nie daję, jedna wojna w tę czy w tę, tam ciągle są jakieś wojny.


@Lipathor: czyli ogólnie nie rusza cię, że ludzie są zabijani w konfliktach o to kto będzie rządził konkretnym skrawkiem ziemi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

pewnie nie, bo
  • Odpowiedz
czyli ogólnie nie rusza cię, że ludzie są zabijani w konfliktach o to kto będzie rządził konkretnym skrawkiem ziemi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@qluch: nie bardziej jak to, że ludzie zabijani sa za kolor skóry, albo rozdziela się rodziny bo ktoś szukał lepszego miejsca do życia.

czyli popierasz rozpoczynanie działań wojennych tylko dlatego aby ograniczać wpływy rosyjskie? Serio?


@qluch: a gdzie napisałem, że to
  • Odpowiedz
nie bardziej jak to, że ludzie zabijani sa za kolor skóry, albo rozdziela się rodziny bo ktoś szukał lepszego miejsca do życia.


@Lipathor: no ale z tego co pisałeś powyżej, wynika, że dopuszczasz konflikty zbrojne jako element dyplomacji. Proste pytanie ci zadaję, popierasz prowadzenie polityki zagranicznej w postaci wywoływania i przyczyniania się do powstania konfliktów wojennych, czy nie?
  • Odpowiedz
Patrz: Afganistan.


@Lipathor: rozwiń, bo ja uważam, że ta wojna była niepotrzebna ale widać masz twarde argumenty za tym, że ta wojna, która spowodowała śmierć setek niewinnych osób faktycznie była konieczna i Bush dobrze zrobił ją rozpoczynając. Pewnie masz też jakieś dowody na to, że ekonomicznie #usa też na tym dobrze wyszły.
  • Odpowiedz
@qluch: a ja uważam, że była potrzebna, Talibowie byli zagrożeniem i należało się ich pozbyć.

Pewnie masz też jakieś dowody na to, że ekonomicznie #usa też na tym dobrze wyszły.


@qluch: Koszty profilaktyki. Kolejne WTC kosztowałyby więcej. Więcej
  • Odpowiedz
@Lipathor: z pozwoleniem czy bez ale próbował. Obstawiam jednak że decyzyjne osoby były w Izraelu, w końcu kto to widział żeby żydem Rosja sterowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O już widzę że podlapali to tacy jak


@Deska_o0: Adi byłby dumny z ciebie Mireczku

a ja uważam, że była potrzebna, Talibowie byli zagrożeniem i należało się ich
  • Odpowiedz
@qluch: ale twierdzisz że Trump nie próbował wywołać wojny a morderstwo solejmaniego było ok, czy do czego pijesz? xD
@Lipathor: przyjął judaizm? Przyjął więc jest żydem, to że "gorszym" to już inna kwestia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@qluch: owszem, to wysoki koszt. Ale ich życia nie są warte wiecej niż życia niewinnych ofiar zamachów na WTC czy w Madrycie.

przyjął judaizm? Przyjął


@Deska_o0: o lol, to nawet nie wiedziałem xD
  • Odpowiedz
owszem, to wysoki koszt. Ale ich życia nie są warte wiecej niż życia niewinnych ofiar zamachów na WTC czy w Madrycie.


@Lipathor: czyli, skoro zbili naszych, to mamy prawo zabić innych w celu dopadnięcia tamtych? Przecież to jest myślenie rodem z administracji Busha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mireczku, co ty gadasz?

ale twierdzisz że Trump nie próbował wywołać wojny a morderstwo solejmaniego było ok, czy do
  • Odpowiedz
którą zainicjował Bush senior i Clinton, rozpoczął Bush a ochoczo kontynuował Obama.


@qluch: ale przecież i Trump próbował tylko nawet to mu się nie udało, a jego klęskę ty starasz się przedstawić jako największy plus, chociaż w sumie możesz mieć racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz