Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że Biden nie ma wyznawców, tylko wyborców. To nie Trump.


@czeskiNetoperek: XD polecam obejrzeć tag #usa w tym momencie. Pogadamy za pół roku jak będzie kolejna pustynna burza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widziałeś kiedyś polityka, z którym zgadzał byś się w 100%?


@Lipathor: no skoro Mireczku osoby popierające Trumpa są nazywane wyznawcami, to nie dziw się, że nazwę cię
  • Odpowiedz
przypominam że Biden chce powrotu do porozumienia z Iranem.


@CytrynowySorbet: XD nie bądź Mireczku naiwny tu masz tekst z 2009 (polecam cały artykuł, zastanów się czy na pewno otwarcie chcesz popierać Bidena):

The Obama Administration and Israel’s new government will most certainly take a fresh look at Middle Eastern diplomacy. The Israeli government will have to decide whether it wants to proceed with the Syrian negotiations, in what fashion, and to what end. It will have to integrate such decisions into a larger strategy that will address the other core issues of Israel’s national security policies: its relationship with the new U.S. administration, how to address the Palestinian issue, and what to do about Iran’s quest for regional hegemony and a nuclear arsenal.

a dlaczego miałbym dawać j*banie o
  • Odpowiedz
Iran nas zaatakuje? xD


@Lipathor: ehhh albo troll albo gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\_(ツ)_/¯

Tak czy inaczej, przypomnę ci Mireczku jak świętowałeś wygraną Bidena. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak jeszcze przed czytaniem tego co wrzuciłeś i sporo się od tego czasu zmieniło. SZCZEGÓLNIE w tej kwestii


@CytrynowySorbet: aha! Czyli uważasz, że wojna w Syrii i zaangażowanie USA od samego początku w ten konflikt jest uzasadnione?
  • Odpowiedz
@qluch: przypominam, że Biden (właśnie przypominają o tym na Polsacie) byłw kwestiach militarnych najbardziej ostrożny u Obamy - przeciw zwiększaniu kontyngentu w Afganistanie, przeciw interwencji w Libii, przeciw wyprawy po BinLadena bo nie było 100% pewności.
  • Odpowiedz
popierasz CAŁĄ politykę prowadzoną


@qluch: aha i jeszcze jedno, sprytnie zignorowałeś moje pytanie doprecyzowujące. Nie widziałem jeszcze polityka którego bym mógł w 100% poprzeć. Sam musiałbym nim być.
  • Odpowiedz
przypominam, że Biden (właśnie przypominają o tym na Polsacie) byłw kwestiach militarnych najbardziej ostrożny u Obamy - przeciw zwiększaniu kontyngentu w Afganistanie, przeciw interwencji w Libii, przeciw wyprawy po BinLadena bo nie było 100% pewności.


@Lipathor: czyli w końcu dajesz j*banie czy nie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tak poza tym, to ja chcę ci przypomnieć, że wiceprezydent nie ma wiele do roboty jak mu prezydent
  • Odpowiedz