Wpis z mikrobloga

Trudno mi wyobrazić sobie gorsze piekło niż całodobowa odpowiedzialność za dziecko. W momencie narodzin dzieciora ma się już kompletnie zniszczone życie na minimum kilkanaście lat, brak wolnego czasu, pieniędzy i sił na jakiekolwiek pasje i zajęcia. A w zamian dostaje się w najlepszym wypadku(bo gwarancji żadnej nie ma czy dzieciar nie zostanie alkoholikiem czy ćpunem) wdzięczność dziecka i nic poza tym. Kompletnie nie rozumiem czemu ludzie się na to decydują ¯\_(ツ)_/¯


#childfree #takaprawda #brakinstynkturodzicielskiego #bedziegownoburzaczyniebedzie
Pobierz
źródło: comment_16111382936kHIzCBtJECc28oHN4HBja.jpg
  • 160
@Zgrywajac_twardziela: dokładnie. Chwilę wcześniej przypomniał mi się mój polonista, który z takimi tekstami potrafił na lekcji wyskoczyć. Potrafił podburzyć, obrazić, tylko po to, żeby do dyskusji doszło. Jeżeli Cię obraziłem, to przepraszam, ale jak pewnie zauważyłeś to były tak kompletnie oderwane komentarze, że nie dało się ich brać na powaznie
@Pavjush:

dokładnie. Chwilę wcześniej przypomniał mi się mój polonista, który z takimi tekstami potrafił na lekcji wyskoczyć. Potrafił podburzyć, obrazić, tylko po to, żeby do dyskusji doszło. Jeżeli Cię obraziłem, to przepraszam, ale jak pewnie zauważyłeś to były tak kompletnie oderwane komentarze, że nie dało się ich brać na powaznie

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1611169509VFcBdvshASgOb1lSzPi9Ij.gif
@sierzchula: Ja wolałbym nigdy nie istnieć, niż istnieć jakieś tam 70 czy na 90 lat na świecie, a do tego jeszcze w Polsce, w kraju pissowców i ludzi o mentalności pissowca, a do tego jeszcze w tej epoce, gdzie jacyś idioci wymyślili, że najlepiej zamykać ludzi na nie wiadomo ile w domach, żeby tak sobie wegetowali, bo najważniejsze żeby nie zarazili się jakąś tam chorobą, za to klimat można sobie ocieplać
@Zgrywajac_twardziela: wrzucasz wpis wyśmiewający ludzi, którzy mają dzieci, przedstawiasz swoją objawioną prawdę jakoby jedyną słuszną drogą w życiu był antynatalizm, a na końcu zarzucasz dzieciatym, że się wywyższają i czują pogardę do bezdzietnych. nie sądzisz, że to zalatuje hipokryzją?
@Zgrywajac_twardziela: Z tego co napisałeś, obawiasz się, że ktoś mógłby być ważniejszy od Ciebie samego i zabierac Twój cenny czas.
Wywołałeś umyślnie gowno burzę i polaryzujesz bez żadnego sensu ludzi posiadających dziecko vs ci, którzy świadomie ich nie chcą. Po co to robisz skoro i tak kazda odpowiedź zbijasz niskich lotów odbiciem piłeczki?
Sam na poczatku napisales, że nie miesci ci sie to w głowie, skoro tak to po co pytasz?
@EliotImperio:

Z tego co napisałeś, obawiasz się, że ktoś mógłby być ważniejszy od Ciebie samego i zabierac Twój cenny czas.

Wywołałeś umyślnie gowno burzę i polaryzujesz bez żadnego sensu ludzi posiadających dziecko vs ci, którzy świadomie ich nie chcą. Po co to robisz skoro i tak kazda odpowiedź zbijasz niskich lotów odbiciem piłeczki?

Oj tam od razu gównoburzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z sensownymi wypowiedziami normalnie dyskutuję
dla tych 500złotych je robi xD


@Zgrywajac_twardziela: Zaszczepisz takiego, kupisz pieluchy, jakies ubranko (zwlaszcza na poczatku jak dziecko szybko rosnie) i z 500 sie robi -500 ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest mocno invalid argument jezeli jakkolwiek sie dba o dziecko.