Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się czyta te komentarze o tym jak to XBOX wygrał tą generację, a potem patrzy na sprzedaż i okazuje się, że jednak PS5 prowadzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać najbardziej dla ludzi się liczą dobre gry ekskluzywne, a po God od War, Horizon Zero Dawn, The Last of Us itd. ludzie są pewni, że to Sony zapewni im lepsze tytuły.

#xbox #ps5
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmiesznie się czyta te komentarze o tym jak to XBOX wygrał tą generację


@Murasame: szkoda że lodówki i pralki nie mają takiego fanbejsu jak konsole i telefony.
  • Odpowiedz
@szklisty: Jeszcze S.T.A.L.K.E.R w passie będzie, to dopiero kau( ͡° ͜ʖ ͡°) . A tak na poważnie gdyby jeszcze te gierki z plejki były tak jakościowo dobre jak exy na słiczu to jeszcze bym zrozumiał, a tak? Klony gier trzecioosobowych tylko z innym settingiem. To ja już wolę te indyki od Microsoftu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Murasame: Generacje wygrywa sie iloscia indykow a nie sprzedanych konsol pamietaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) protip do gier Xboxowych wystarczy laptop za 1200pln nie trzeba odrazu wydawac 2.3k na konsole
  • Odpowiedz
@Murasame: Wszystko zależy od predyspozycji. Dla samej Forzy Horizon 4 warto kupić Xboxa. Podobnie jak dla samego The Last Of Us 1 i 2 warto kupić PS.
  • Odpowiedz
@Griffith: po co robisz wojnę ? Ktoś cię obraza ? Czy co ? Uspokój się koleś nie zachowuj jak
Pajac jeżeli masz coś do powiedzenia i jakieś dowody to je pokaz ale nie rób gownoburzy bez powodu
  • Odpowiedz
@roofi27: W sumie też bym mógł tak powiedzieć, gdyby nie to jak mnie w-------a banda microsoftowych spermiarzy która przed premierami konsol wylęgła się z nor i z-------a dziennie cały wykop o tym jak to Xbox o-------i PS5 na śniadanie po czym zniknęli gdy się okazało, że Xkloc się pali, nikt go nie chce kupować a lista gier wygląda jak karta na Steamie "do 7 zł".
Sam mam w dupie kto
  • Odpowiedz
@JebawczanRysionu: Zmusza? A to ktoś ma obowiązek wydawać gry na wszystkie platformy?

Jak chce się zarabiać na grach, to się robi jakiegoś tasiemca w stylu Asasyna czy Fife i dodatkowo setki mikropłatności albo co łatwiejsze grę mobilną. Gry od Sony dlatego są takie dobre, bo to tytuły, które mają przyciągać ludzi do ich sprzętu, dlatego są tak dopracowane i po prostu dobrze się w nie gra.
  • Odpowiedz
@Murasame: Wieszczenie wygranej na początku generacji jest kiepskim pomysłem bo sporo może się zmienić. Microsoft ma w końcu sensowny pomysł na swoją konsole, więc raczej nie wsadzi sobie pręta w szprychy tak jak przy Xboxie One. Sony walczy obecnie exami, ale zobaczymy jak będzie to wyglądało bliżej środka generacji bo i taki M$ ma marki które mogą przyciągnąć ludzi, a pamiętajmy że deal z Zenimaxem jest w toku więc nawet
  • Odpowiedz