Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się czyta te komentarze o tym jak to XBOX wygrał tą generację, a potem patrzy na sprzedaż i okazuje się, że jednak PS5 prowadzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać najbardziej dla ludzi się liczą dobre gry ekskluzywne, a po God od War, Horizon Zero Dawn, The Last of Us itd. ludzie są pewni, że to Sony zapewni im lepsze tytuły.

#xbox #ps5
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poprostumort:

Nintendo ma swoich graczy, a PS5 i Xbox mają swoich. Dobrze wyznaczyli sobie cel ale nie są zagrożeniem dla PC czy konsol stacjonarnych.

A co do ekskluzywów, to dla takich graczy jak ja wybór jest tylko jeden, bo mam mocny PC na którym ogram sobie wszystko co zaoferuje Microsoft.
  • Odpowiedz
Nintendo ma swoich graczy, a PS5 i Xbox mają swoich. Dobrze wyznaczyli sobie cel ale nie są zagrożeniem dla PC czy konsol stacjonarnych.


@Murasame: Jasne, nie są żadnym zagrożeniem dla nich, po prostu wpasowali się jako logiczny dodatek do Xboxa/PS/PC.

A co do ekskluzywów, to dla takich graczy jak ja wybór jest tylko jeden, bo mam mocny PC na którym ogram sobie wszystko co zaoferuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: Kupowanie next genów obecnie to jest jakaś pomyłka. Po co kupować nowe konsole by grać w gry ze starej?
Ekstrapolowanie sukcesu lineupu gier ze starej PS na nową to też niezłe wróżenie z fusów jak obecnie nic jeszcze nie ma i nie wiadomo jak to będzie wyglądać choćby za ten rok.

Obecnie to twoje genialne Sony z ostatnich trailerów pousuwało daty wydania gry więc tyle ci po tej wyższości
  • Odpowiedz
Kupowanie next genów obecnie to jest jakaś pomyłka. Po co kupować nowe konsole by grać w gry ze starej?


@m0rgi: Poprawa jakości jest na tyle duża że warto, o ile nie są to dla Ciebie jakieś grube pieniądze. Szczególnie chodzi o loadingi które w poprzednich generacjach były #!$%@?ąco długie. Ogrywałem DQ na XSX i savescumming nie był problemem bo save wczytywał się tak szybko że nawet nie kojarzę co na
  • Odpowiedz
@m0rgi: Jak wspomniano wyżej dla samego SSD warto kupić już teraz.

Ja konsolę miałem bardzo krótko, przeszedłem GoW i Horizona i sprzedałem i pomimo, że to była wersja slim czyli słabsza, to zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a wcześniej byłem typowym wykopkiem, który szkaluje granie na padzie.

Horizona przeszedłem na PC w 1440p i pewnie w trochę ponad 60 klatkach i szczerze mówiąc lepiej grało mi się na konsoli w 1080p i w śmiesznych 30 klatkach. Po prostu było to na tyle wygodne, że przyćmiewało wszystkie inne
  • Odpowiedz