Wpis z mikrobloga

Kiedyś, gdy miałem kilka lat, jak grałem w GTA San Andreas miałem schizę, że twórcy gry nie zrobili gry, tylko przewidzieli każdy możliwy ruch w grze, każdą możliwą pozycję w każdej możliwej konfiguracji i tak naprawdę jak wciskam klawisze to zmieniam slajdy, i gdy na przykład wcisnę 'lewo" to wypieram slajdy w lewo.

Próbowałem wtedy zrobić najbardziej powalony trick za pomocą motocyklu w skateparku obok szpitala, żeby gra się zepsuła, bo twórcy nie przewidzieli mojego ruchu xD

#gta #gry #dziecinstwo #nostalgia #przemyslenia
M.....r - Kiedyś, gdy miałem kilka lat, jak grałem w GTA San Andreas miałem schizę, ż...

źródło: comment_1611065411he2bwNkETaSFDUVQsRWwhW.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Metrozaur: Sufit nie ma kolizji i można wyfrunąć poza siłownię. Jesteś w wtedy w takim dziwacznym miejscu gdzie zawieszone są inne wnętrza budynków. Jak wiesz jak to możesz nawet dostać się do kawałka Liberty City który pojawiał się w jednej misji.
  • Odpowiedz
@Metrozaur: miałam tak mając dziewięć lat i grając w faraona. Przeszło mi po pięciu minutach gdy zaczęłam liczyć ile takie grafiki musiałyby zajmować - bo umiałam policzyć pixele i wykminilam sobie ze musiałoby to zajmować na dyski wysokość x szerokość x głebia bitową x ilość klatek i dochodząc do wniosku że skoro zajmuje duuuuuzo mniej to znaczy że jest zrobione mądrzej. XD
  • Odpowiedz
@Metrozaur: k---a ja tak mam w życiu dlatego piszę tego posta i na koniec napisze ciąg znaków którego nie przewidzieli puszczając slajdu w mojej głowie hsuhsushsusjjsusjsu. Znów wygrali -.-.
  • Odpowiedz
jak grałem w GTA San Andreas miałem schizę


@Metrozaur: ja podczas chyba gry w Gothica miałem tak, że myślałem że bezimienny tak naprawdę drepcze w miejscu a to cały świat się przesuwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Metrozaur: ja miałem taka rozkmine nt sprzętu o poziom skomplikowania niżej, a mianowicie myślałem, że kalkulator na zapamiętane na sztywno wszystkie wyniki działań jakie na nim wykonujesz xD

@nieugnesie: wait to tak nie jest
  • Odpowiedz