Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: przypomina, ale co to ma do hydraulików xD? Ja rozumiem twój punkt widzenia, po prostu mówię, że takie ozdobienia nie nadają się na wóz hydraulików. Czy jakby takie coś było na szambiarce to też by Ci to nie przeszkadzało, bo ładnie wygląda?
  • Odpowiedz
@Korfanty39: #!$%@?, a nie zrzekniesz się obywatelstwa. Do tego musisz mieć albo starać się o obywatelstwo innego kraju, a nieudacznika plującego na własne państwo, i to jeszcze pewnie na dodatek karanego, nikt do siebie nie weźmie. @knur3000: ty też się nieźle zesrałeś, spermiarzu spod tagu misspolski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: fajne, miły akcent, a #!$%@? (nie kieruję tego w żadną konkretną osobę, komentarz nie ma na celu szerzenia nienawiści) z kompleksami od razu wysrały komentarze o "polzga stronk" xD
  • Odpowiedz
@sargento Dokładnie. Ten po lewej jeszcze jak cię mogę, bo już stary wzór. Ale ten po prawej to powinienem dostać po piździe. Tak samo #!$%@? mnie Dworczyk - nosi w klapie Szachownicę Sił Powietrznych, niby #!$%@? jakim prawem? Żenujące.
  • Odpowiedz
Estetyczny malunek patriotyczny: istnieje


@Impulsator: całe p0lackie bezguście w jednym zdaniu. Obrzydliwa fototapeta z animowanymi samolotami - szczyt estetyki dla p0laka xDD jeszcze paprotki, meblościanke i ten biały stoliczek lack z ikei za 10 zł na środku.
  • Odpowiedz
ciekawe czemu najwiecej akcentów patriotycznych widzi się u ludzi, którzy #!$%@? z kraju i ciułają u znienawidzonych Europejczyków.


@r0k0: dokładnie tak jest. Za młodu trochę dorabiałem w wakacje za granicą i oczywiście u polaczków, którzy w każdej rozmowie pluli na Anglię i #!$%@? na Anglików zawsze #!$%@? na całe plecy tatuaż z husarzem, albo koszulki POLSKA WALCZONCA. A jak się zapytało dalczego nie wróci do kraju skoro taki patriota to
  • Odpowiedz