Wpis z mikrobloga

@BajerOp: no właśnie najczęściej ogólnie na Pradze byłem w okolicach galerii wileńskiej, i po tym mam obraz całej Pragi. Co prawda nikt mnie nie zaczepił i nie miałem żadnych dziwnych akcji, ale różnych typów się mijało
@Halas92: W lato sporo spaceruję wieczorami i nocami po Warszawie, najwięcej po Pradze Południe. Czy można spokojnie wychodzić? Tak. Czy patoli jest więcej niż w innych dzielnicach? Widać tego trochę więcej niż przeciętnie, ale nie spotkałem się osobiście z jakimiś problemami. Raczej zajęci są sobą.
Poza tym Grochów się zmienia. Jest coraz więcej nowych budynków, przy Wiatraku powstało nowe centrum handlowe. Wcześniej przy Uniwersamie gromadziło się trochę miejscowych pijaczków, teraz tego
@Halas92: Gocław niby lepszy ale jak kolega wcześniej zauważył patola się już w ogromej większości zapiła na śmierć i zestarzała. Grochów to z tego co widuje ostatnio głównie osiedle emerytów lol. Teraz niebezpiecznie jest znowu tam gdzie tanio czyli bardzo daleko od centrum typu np ząbki.
Poczytaj sobie newsy warszawskie jak ci to nie daje spokoju to zobaczysz sobie ze głównie to się pisze o kradzieżach w Falenicy, morderstwach w Ząbkach
@Yolanty: tak, jak pisałem wcześniej - patola jest wszędzie. Przykład z Gocławia - wczoraj ok 18, jak wracałem do domu, to strasznie parę bloków dalej ktoś darł japę. Jak się okazało, jedna banda gówniarzy na ok 17 lat, goniła drugą. Jeden bardziej wyszczekany darł chałapę na cały regulator i groził reszcie pałką teleskopową. Co prawda wersją mini, bo jakaś krótka była, no ale jednak.
@bartol_wwa: Ostatnio jak szedłem po Wrzecionie z piwkiem, to widziałem podobną sytuację, 1 grupka z pałkami teleskopowymi goniła drugą grupkę, która też miała pałki w rękach, po jakiś 5 minutach znów ich zobaczyłem XD