Wpis z mikrobloga

@pwone: musisz wiedziec ze ludzie pija to co lubia chyba ze jakies menele walą najtaniej. Ja pilem pelno piw kraftowych i wiekszosc dla mnie byla obrzydliwa.a kiedys dostalem żubra w butelce i tak mi zasmakował ze az wstyd.
  • Odpowiedz
@Antonin po systemie zapisu Japonia. Koreańskie symbole są na ogół grupowane w zestawy 2 lub 3 (jeżeli dobrze pamiętam to jest taki alfabet w którym z 2 lub 3 liter składana jest sylaba, i ona zajmuje miejsce 1 znaku japońskiego/chińskiego.)
  • Odpowiedz
@pwone: Jak ja nienawidzę takich smakoszy jak ty, całe życie pewnie waliłeś jakieś łomże albo inne namysłowy, które smakują dosłownie tak samo jak heineken czy inny carlsberg a teraz wielki koneser XD Gorsi niż audiofile
  • Odpowiedz
@pwone: piłem Heinekena w Holandii i to naprawdę smaczne p--o, lepsze od rozlewanego w Polsce, który i tak jest znacznie lepszy od Harnasia więc oczywiście porównanie z d--y. Jakiej marki p--o jest w takim razie dobre? Oczywiście poza kraftowymi, tylko z dużych koncernów.
  • Odpowiedz
@tomtom8 zgadzam się z opinią o Hainekenie. W Polsce za cholerne sam nie kupię bo wiem, że nie dam rady tego wypić, ale gdy odwiedzam kumpla w Hadze to chętnie wypije. Smak jest całkowicie inny, aż dziwi mnie taka różnica. Swoją drogą mam rodzinę w Żywcu i jeszcze parę lat temu to tam na miejscu w rozlewni naprawdę chciało się go napić, co innego takiego ze sklepu ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
Jak ja nienawidzę takich smakoszy jak ty, całe życie pewnie waliłeś jakieś łomże albo inne namysłowy, które smakują dosłownie tak samo jak heineken czy inny carlsberg a teraz wielki koneser XD Gorsi niż audiofile


@c_39: Napisałem, że nie mam problemu z tym, że ktoś pije co pije i jak mu smakuje Harnaś to niech sobie pije. A i tak mnie jadą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz