Wpis z mikrobloga

@Pangia: mnie to w sumie śmieszy bo jeden anon to kiedyś na maksa ostro forsował tylko że z podpisem "patrzcie jak go hostia piecze #!$%@?", co w sumie najbardziej mnie śmieszyło przez tą absurdalność jakby hostia miała piec i przez to wulgarne określenie do papieża jakby był jakoś winny temu że go jedzenie hostii miałoby piec.
Also Pangia poleć mody do Zewu, grałem w SGM ale zanim doszedłem do Zatonu zabiłem
@EissIckedouw: no ja właśnie lubiłem sgma bo lubię se w stalkerze postrzelać
ogólnie ludzie chwalili call of chernobyl ale to już jest w zasadzie odrębna gra bo nawet nie potrzebuje zewu prypeci do działania, teraz się przerzucili na anomaly który też nie wymaga podstawki
@Pangia: anomaly w sumie jest spoczi zwłaszcza że można sobie ustawić czy chce się mieć symulator asbergera czy bardziej gierkę. W Sgm miałem trochę ból dupy, że jak doszedłem do Zatonu to już byłem taki bogaty że nawet wyrzutnię rakiet miałem xd ostatecznie zostawiłem połowę rzeczy w plecako-schowku
@EissIckedouw: no ogólnie sgm taki jest, zwłaszcza jak nie grasz pierwszy raz i wiesz jak się ustawić bo niby ciężko o jakąś sensowną spluwę ale jednak na bagnach jest kilka fajnych znajdziek, w kordonie też można nowiutkie ak znaleźć więc nie ma tak że do obrony przed bandytami zostają ci tylko śrubki
ale ogólnie to sporo ci mimo wszystko umknęło, od zatonu to ta gra się dopiero rozkręca i jest jeszcze
@Pangia: a to spoczi będę musiał do tego wrócić, pamiętam jak grałem kiedyś chyba w wersję 1.8 to tam były same mapy z Zewu i bardzo mi się ten mod podobał tylko był strasznie niestabilny i jak skakałem do anomalii żeby mnie tepło do helikoptera to zawsze się gra wywalała xd
@EissIckedouw: ja ogrywałem 2.2 i w sumie nic nowszego nie ma, miało być 3.0 w 2016 ale do tej pory nie wyszło, a żeby było śmieszniej to do cienia czarnobyla jest wersja 4.10 ale nie wiem czy to ci sami ludzie robili czy po prostu grupa ruskich sobie przywłaszczyła nazwę