Wpis z mikrobloga

do czego to doszło żeby niektórzy Owsiaka atakowali za pomoc dzieciom i szpitalom. Można się nie zgadzać z poglądami Owsiaka, ale żeby tak agresywnie pałać do tego co robi i jak pomaga dzieciom? Miejcie trochę RiGCzu bo owsiak pomaga wszystkim dzieciom a nie tylko wybranym na podstawie ich poglądów politycznych

#owsiak #wosp #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #medycyna #zdrowie
jabadabadupka - do czego to doszło żeby niektórzy Owsiaka atakowali za pomoc dzieciom...

źródło: comment_1610718964LDsTpQf64ROVH9GahCJ18w.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shoananas: Zapraszam do szpitali; zwłaszcza tam gdzie są dzieci ledzone i zobacz na własne oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozatym nie wiadomo co to za wykres? Czy w tym są zawarte również wypłaty dla lekarzy? My rozmawiamy o samym sprzęcie
  • Odpowiedz
To w takim razie czemu niektórzy zwłaszcza skrajna prawica nie chcą dać nawet symbolicznego grosza do puszki wospu?


@jabadabadupka: bo to są w gruncie rzeczy źli ludzie, którzy myślą tylko wyłącznie o sobie i tym jak świat ma wyglądać wg ich wizji, a wszystko poza tym darzą szczerą i prymitywną nienawiścią?
  • Odpowiedz
@jabadabadupka

Ale lepiej nie wspierać i nie wrzucać do puszki bo owsiak jest za peło xD


Masz problem z tym, że kogoś bardziej obchodzą zwierzaki ze schroniska niż twoje dziecko? Jeżeli ktoś ma w naturze pomaganie, to jak nie lubi owsiaka i mu nie da to da na coś innego. Jak ktoś w ogóle nie pomaga to na wośp nie da. O co ci w ogóle chodzi?
  • Odpowiedz
@shoananas: O to ze zazwyczaj tacy ludzie nie chodza i nie gadają ze wpłaca w zamian na schronisko i nigdzie jeszcze takiej akcji nie widziałam. Jak masz linka gdzie jest taka akcja prowadzona dla przeciwników Owsiaka to daj, wpłacę również dla zwierząt.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka

Zapraszam do szpitali; zwłaszcza tam gdzie są dzieci ledzone i zobacz na własne oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozatym nie wiadomo co to za wykres? Czy w tym są zawarte również wypłaty dla lekarzy? My rozmawiamy o samym sprzęcie


Ciekawe kto będzie leczył sprzętem od owsiaka jak nie dostanie wypłaty z NFZ. Nie jesteś zbyt bystra
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: To jest coś co się ciągnie jeszcze z lat 90tych. Katoprawica nie znosi Owsiaka od dekad. Chodzi tak naprawdę o złamanie monopolu kościoła. Mało kto dzisiaj pamięta, jaki był niesłychany poziom sklerykalizowania polskiego społeczeństwa po 1989 roku. W gruncie jednak rzeczy Kościół i usłużni mu politycy chcieli ustroju podobnego jak Irlandia, gdzie Kościół de facto wykonywał do niedawna część zadań państwa. Jednym z najważniejszych tego elementów był monopol na
  • Odpowiedz
@jabadabadupka

O to ze zazwyczaj tacy ludzie nie chodza i nie gadają ze wpłaca w zamian na schronisko i nigdzie jeszcze takiej akcji nie widziałam. Jak masz linka gdzie jest taka akcja prowadzona dla przeciwników Owsiaka to daj, wpłacę również dla zwierząt.


Co ty w ogóle wypisujesz xDD po co ktoś ma się organizować, żeby wpłacić na schronisko? Wtedy byś pisała tutaj, że to śmieszne, że w taki sposób walczą z
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Ja go nie atakuję, niech robi to co robił, ale rozwala mnie ta polska duma z WOŚPu, przecież to tak jakby mieszkańcy Mozambiku się chełpili, że dostają zrzuty z ONZ. Cywilizowane kraje nie muszą organizować żebrów wśród obywateli, tylko zapewniają im to na co oni wpłacają składki
  • Odpowiedz
  • 3
@jabadabadupka właśnie w tym problem prawicy z Owsiakiem. Owsiak mówi "robta co chceta" i pokazuje że nie trzeba być katolem żeby być dobrym człowiekiem. Nie wymaga od wolontariuszy żeby zapisali się do magicznej organizacji Owsiaka. Nie trzeba cały rok chodzić i mówić Owsiakowi co się zrobiło źle, żeby powiedział ci co masz robić, nie trzeba co tydzień być u niego na zgrupowaniu. Pokazuje że bycie dobrym nie wymaga dorabiania martyrologii, wzbudzania
  • Odpowiedz
@jabadabadupka To tak nie działa, Owsiak na dobroczynności napełnia swoje kieszenie. Tak myśli większość pisowskiego elektoratu. Ale też nie jest to nieprawdą. Ja tam osobiście mam w------e. Robi sporo dobrego gdyby system działał Owsiak nie był by potrzebny a jego poglądy polityczne mam gdzieś. Niech działa do konca świata i jeden dzień dłużej.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Najczęściej WOŚP hejtuja prawusy i katole (nie mylić z katolikami). A jak wiadomo katole potrafią tylko p-------c o swojej religii a nie np pomagać innym.
  • Odpowiedz