Wpis z mikrobloga

Mi kiedys stary, który jest mentalnym januszem i pracuje w jednej fabryce smrodu ponad 20lat powiedział, że u nich nie szkoli się młodych, bo ludzie boją sie, że ich wygryzą xD
  • Odpowiedz
  • 16
@k44wj: XD śmieszne ale smutne, przyjdzie co do czego a zamkną fabrykę smrodu bo np kilku odejdzie, ktoś umrze i nie będzie komu pracować bo nikt nie zna np maszyny
  • Odpowiedz
@Birbirgo13 kurła pracownik ma umieć tylko niezbędne minimum które musi na swoim stanowisku i należy pilnować żeby się czegoś nie nauczył nowego przypadkiem bo pracownik nie może się rozwijać. jeszcze kiedyś nauczony nowej rzeczy pójdzie robić gdzieś indziej
  • Odpowiedz
@Birbirgo13: Pamiętam jak mi się kiedyś mój ex Janusz żalił jak to trudno kogoś kumatego znaleźć do roboty na #cnc (proponowali doświadczonym 2500 netto przy czym umowa na minimalną, reszta pod stołem i obietnica podwyżki jak się sprawdzasz). To mu mówię, że nawet ktoś do przyuczenia by się nawet przydał. On że się nie opłaca szkolić bo już dwie osoby takie miał i po pół roku jak coś już kumały to
  • Odpowiedz
@santiago619: w januszeksach jest tak ze jak podejdziesz do spawacza zobaczyć jak spawa to on przerwie spawanie bo to tylko dla wtajemniczonych i on tu od 35 lat spawa.... i zadeń młokos mu techniki kopiowac nie będzie Co PRL zrobił z tym krajem....
  • Odpowiedz
  • 11
@Birbirgo13: u mnie w pracy nowi dostawali stawki większe od pracowników, którzy kilkadziesiąt lat przepracowali, po czym jak trochę porobili to zwalniali się albo nie przychodzili do pracy xD
  • Odpowiedz