Wpis z mikrobloga

Polska szkoła jazdy, czyli gdy widzimy samochód na kończącym się pasie, który chce przed nas wjechać dajemy gaz w podłogę i ścigamy się, aż do kolizji. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podejrzewam, że film zniknie tak szybko jak został wstawiony. Ja oczywiście będąc na miejscu tego po lewej bym odpuścił widząc takiego debila jak nagrywający, ale jak można tak jeździć i jeszcze wrzucać to do internetu :-)
Do tego opis filmu "Debil nie wiedział kto ma pierwszeństwo".

#stopcham #motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #samochody #brd #prawojazdy #ruchdrogowy
errorek95 - Polska szkoła jazdy, czyli gdy widzimy samochód na kończącym się pasie, k...
  • 154
@Iskaryota: przepisy powinny się zmienić. Jasne, jest to po części wymuszenie, jednak to nie było zwykle wyprzedzanie tylko jeden pas kończył bieg - jazda na suwak. Wtedy może p0lactwo by się #!$%@? nauczyło jeździć, i nie powielało by słów m0dlitwy polactwa z Dnia świra.
Jak oglądam Polskie Drogi i inne filmiki z wypadków/stłuczek, to ponad połowę spokojnie by się dało uniknąć.


@rzeznia22: Pełna zgoda. Gamoń ma kamerę i szedł na żywioł. Bo jego jest racja i tylko jego. Ludziom z kamerami na pokładzie po prostu odwala i włącza się jakiś "God Mode", a czasem wystarczy trochę zdrowego rozsądku, odrobinę zwolnić, co pozwoli uniknąć stłuczki bez udowadniania na sił, że racja jest moja i patrzajta na
@errorek95: hehe, jeżdżę tędy codziennie z pracy. Gdańsk zjazd z Adamowicza na Jabłoniową. Korek zawsze na prawym pasie i wszyscy w nim stoją. Mało kto korzysta z lewego... A jak już lecisz lewym to zawsze znajdzie się jakiś szeryf, żeby blokować. Wczoraj niebieska toyota mnie chciała zblokować... Jednak ja odpuszczam, wolę poczekać niż potem klepać auto.