Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: @Qtavon: A nie bierzemy pod uwagę tego, że jednak flakon wygląda spoko na półce? Można mieć 1000 dekantów do testów i okazjonalnych wyjść, ale perfumy, które się lubi warto uhonorować flakonem - dobrze wygląda i milej się korzysta jak często
  • Odpowiedz
@Deska_o0: jak lubisz mieć flakony to jasne. Tylko cały flakon = 1000 zł, a mnie starcza 20ml do końca życia. W cenie jednego ze sklepu mogę mieć 5 i mnie to zadowala...

tylko udajesz, trolujesz czy naprawdę nie ogarniasz? xd
  • Odpowiedz
@Deska_o0: tak, dlatego jakbym miał kupować flakon z ubytkiem to jestem przygotowany, że nie zapłacę za niego liniowo. Tzn. jak nowe kosztują 1000zł to ubytek 50% będzie kosztował np. 550-600. To już kwestia kupującego dalej czy mu się opłaca. Natomiast masz rację, ja robię rozbiórki dla zysku w postaci nowego flakonu do kolekcji z ubytkiem wystarczającym mi do końca życia.
Nigdy bym nie puścił flakonu po koszcie rozbiórki, bo sam
  • Odpowiedz
@Deska_o0: jak bede mial ochote to zrobie, napewno nie dlatego ze Ty mi tak mowisz ;)
ja tez zrozumialem o co Ci chodzi tylko ze kazdy ma swoje zdanie na ten temat wiec ups.

@Nicholas_Urfe: szanuje Twoje zdanie i nie mam nic przeciwko, ja natomiast mam inne podejscie do tego hobby, wielokrotnie sprzedalem flaszki z ubytkiem nawet polowy wlasnie po cenie rozbiorki. Nie chce mi sie daleko szukac,
  • Odpowiedz
@Deska_o0: szczerze mówiąc nie zrozumiałem, że do tego dążysz, ale to nie jest tak, że wszystkie flaszki są sprzedawane z rozbiórek. Nie ma ciągu przyczynowo-skutkowego i nie można używać tutaj kwantyfikatora wielkiego. Co jak jakiś mirek znalazł sobie babe, której nie leży sunshine? Jest uległy i przedsiębiorczy to opyli, akurat ma okazję na tacy. Jasne, szansa mała, ale jest. Masa przypadków kiedy może ktoś chcieć się pozbyć flachy. Zauważ też
  • Odpowiedz
@Nicholas_Urfe: olx to bylo cos, fakt :D tez mialem rozbiorki po 30 osob, wiem co to znaczy xD trofeum to racja, zwlaszcza jak masz troche tego i jakos fajnie wyeksponujesz :D co nadal nie zmienia mojego podejscia ;)
  • Odpowiedz
@Nicholas_Urfe: ale po co mi to tłumaczysz? Przypomnij sobie kto pomogl Ci kupić bodajże pierwsza flaszkę na tagu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadałem pytanie na które chciałem poznać odpowiedź a wy się zachowujecie jakbym jego matce naubliżał xD
  • Odpowiedz