Wpis z mikrobloga

Najlepiej tak wyśmiać kogos, kiedy samemu nie chodzilo sie na jezyk polski bo jest za bardzo prawacki XD beka z ciebie krulu @koroluk, a co gorsze chyba masz zaniki pamieci bo nawet nie wiesz co wypisales kilka dni temu. Kup sobie za kase z patronajta lecytyne.
#bekazlewactwa #neuropa #bekazkrola #podudzie
Pobierz
źródło: comment_1610649866UPRd7bqrStAPeydTiBzXcz.jpg
  • 61
@defkor: Ktoś spał na lekcjach polskiego, a czepia się ludzi, których polski jest nienaganny ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

milosnika i propagatora kazirodztwa


Ale rozumiesz, bystrzaku, że ten jego wpis był głównie TROLLINGIEM, który wykazał, że ludzie mający problem z kazirodztwem nie umieją za cholerę uargumentować dlaczego? xDDDD
Pobierz
źródło: comment_1610663615WvERe5cECYFLKPKJ1GMkXK.jpg
Jakk kościół i ostra prawica jest spi*****lona umysłowo, tak dokładnie po drugiej stronie wagi jest użytkownik koroluk oraz inne osoby z zaburzeniami wprost przeciwnymi do wcześniej wspomnianej grupy. A złotego środka nie będzie, niestety przez obie strony.

A najlepsze jest to, że teraz przyjdzie zarówno prawica jak i lewica, a następnie obrzucą mnie łajnem za to, że uważam homoseksualizm i inne podobne 'odchylenia od normy, którą jest według mnie heteroseksualizm' za chorobę
kazdy z was


@defkor: Każdy z kogo? Do jakiej wesołej grupy mnie zaliczysz? Bardzom ciekaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo rzadko wrzucam na czarno, bo prawaków jest za dużo, wyroiło was jak grzybów za rządów pis (pewnie dopiero teraz poczuliście się pewnie, wcześniej coś niektórych hamowało), zresztą to by zakrzywiało mi percepcję. Z tego samego powodu od dwóch lat uwolniłem wielu lewaków, niech sobie piszą, po prostu