Wpis z mikrobloga

Edukacja seksualna po Polsku

Minister Czarnek chciałby żeby młodzież uczyła się seksualności z pism Jana Pawła II.

Aszdziennik przeczytał poradnik dla młodzieży "Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli" autorstwa Magdaleny Siemion.

Co tam znajdziemy? Kopalnie beki XD

Do czego autorka porównuje dziewictwo? Do telefonu. Jak oddasz komuś telefon to już go nie masz i nie możesz dać komuś innemu. Czego nie rozumiesz? XD

Jeśli komuś coś daje to więcej tego nie mam. Jak dam dupy to już jej nie mam, proste nie? Po prostu nie da się i tyle, towar raz macany należy do macanta.

W komentarzach więcej kwiatków XD

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli #neuropa #4konserwy #polska
Pobierz
źródło: comment_1610630309UXYmEsigwIfWJfXAozjp9r.jpg
  • 157
@Kozajsza

jeśli komuś coś daje to więcej tego nie mam. Jak dam dupy to już jej nie mam, proste nie? Po prostu nie da się i tyle, towar raz macany należy do macanta.

Gdzie tam pisze o dupie? Pisze o dziewictwie. Rozumiem że się nie zgadzasz, i że można tracic dziewictwo wiele razy? Xd
@be_ast: no tak, to podręcznik dla katoli którzy powinni czekać do ślubu także co w tym dziwnego? Dziewictwo to nie tylko błona, no chyba że uważasz że laska która już ma doświadczenia ale akurat nie w ta dziure to ciagle dziewica, wg mnie nie. No i to idea, ale tylko jednorazowa, to co złego w porównaniu tego do rzeczy materialnej? Skąd tyle wpisów różowych które wspominają swojego pierwszego? Raczej coś w
@Kozajsza: Ja pierniczę...
Ta Magdalena Siemion chyba chce być drugą Wandą Półtawską. Serio, nie wiem, skąd ona się urwała, że jest aż tak oderwana od współczesnego świata i jego dorobku naukowego, w tym psychologicznego i seksuologicznego. Ona chyba opiera się na wiedzy z lat 50. i przerabiała tylko jakieś publikacje mające więcej niż 60 lat (może jakieś wznawiane wydania), jednak na pewno obcy jest jej aktualny dorobek seksuologii i psychologii. Serio,