Wpis z mikrobloga

@golagolagola przecież niemki są ładne. to brytyjki / holenderki są paszczurami. Za to nie mogę pojąć skąd to przeświadczenie że polki są piękne. Przecież polki to taki shit tier wschodniej urody. Przeciętna rosjanka, ukrainka czy białorusinka jest o wiele bardziej urodziwa niż polka witaminka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@golagolagola przecież niemki są ładne. to brytyjki / holenderki są paszczurami. Za to nie mogę pojąć skąd to przeświadczenie że polki są piękne. Przecież polki to taki shit tier wschodniej urody. Przeciętna rosjanka, ukrainka czy białorusinka jest o wiele bardziej urodziwa niż polka witaminka.

@kapitan_pazur: Holenderki też nie są szczególnie brzydkie, zwłaszcza te młode w okolicy 18-22 lat.
  • Odpowiedz
@golagolagola: Niemki są moim zdaniem genetycznie bardzo ładne, tylko duża ich cześć ma kobiece ubieranie w głębokim poważaniu. Do tego lubią jakie dziwne fryzury etc. Ich wybór. A tak w ogóle to lekkoatletki są zazwyczaj bardzo ładne i szczupłe (poza miotaczakami bo tam masę trzeba mieć. Szczególnie uprawiające biegi, skoki. Sprinterki maja czasami przysadziste uda jak są niskie ( coś jak nasz Swoboda ), ale generalnie też sa ok.
  • Odpowiedz
@Acros: dawno temu jak mój wuj wrócił z Holandii gdzie był ponad rok to pierwsze co powiedział: "Ja nie wiem skąd się ci Holendrzy biorą. Przecież te Holenderki są takie brzydkie!" :D
  • Odpowiedz
@golagolagola: Niemki jak i p0lki są brzydkie. Niskie często z nadwagą i kolorowymi włosami.
Ale tak jest wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawdziwych genów niemieckich na próżno już tam szukać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz