Wpis z mikrobloga

Zawsze wygrywaly przejęzyczenia podczas przysięgi małżeńskiej.


@mlody_dziad: Pamiętam ten program - byłem dzieckiem, ale już wtedy widziałem, że coś jest nie tak. Oglądaliśmy te polskie filmiki - pierwszy zabawny z pieskiem, drugi zabawny z babcią co jej szczęka wypadła, trzeci zabawny jak śfagier skakał do baseniku i się poślizgnął, czwarty ze ślubu... i pozamiatane, wiadomo co wygra.
A teraz głosowanie, grażyny i janusze lizaczki w górę - głosy 4/4, wygrywa film
  • Odpowiedz
@GoodbyeCruelWorld: skąd w ogóle jest to zdjęcie?

@NieBendePrasowac: byłeś na nagraniach? Podobno początkowo realizowano je w klubie Imperium w Szczecinie

W ogole Drozda wtedy i pozniej kiedy jeszcze pojawial sie w TV wydawał mi się stary,a teraz jak patrze na zdjęcie @proxion: to w sumie całkiem młody był xD
  • Odpowiedz
  • 0
@mlody_dziad Albo zwierzątka( ͡º ͜ʖ͡º)
Początki tego programu, były zabawne ale z biegiem lat zaczęła się "sucharjada" i natłok sztucznych wypadków aby tylko, dostać hajs.
  • Odpowiedz
@6182 pokazywali ludziom typu czubaszek, drozda "śmiesznych" jutuberów i oni robili takie miny i mówili, że nie wiedzą o co chodzi i że to w ogóle nie jest śmieszne. Ale on chyba zapomniał jaką bezbecję firmował swoją twarzą. XD
  • Odpowiedz