Wpis z mikrobloga

@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu @Najlepszy_kolega_Damiana i reszta
Środa 13 Stycznia
Imieniny obchodzą: Bogumiła, Leoncjusz, Weronika oraz Beata, Bogumił, Bogusąd, Bogusław, Bogusława, Falisław, Glafira, Godfryd, Gotfryd, Hilary, Judyta, Kinga, Melania, Remigia, Remigiusz
Przysłowia:
„Przyjdzie Święta Weronika zniesie jajka kaczka dzika”
„Weronika chustke zrzuci wiosna od nas sie odwróci”
Słońce
Świt: 06:57
Wsch. Sł.: 07:36
Zenit: 11:44
Księżyc
Zach. Sł.: 15:53
Zmierzch: 16:32

Dzień będzie trwał 8 godz. 11 min. i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 29 minut oraz krótszy od najdłuższego dnia w roku o 8 godz. 35 min.

Nietypowe święta:
Dzień Wzajemnej Adoracji
Międzynarodowy Dzień Koszuli
Dzień Polskiej Wódki ( ) wołam @TomTailor100
Dzień Gumowej Kaczuszki
Cytat dnia:
„Sens słowa nie zawsze jest ten sam, głupie słowo może nabrać nadludzkiej powagi, jeżeli padnie w chwili, która na nie czeka.” - Maria Kuncewiczowa
  • 27
Hej, ostatnio jakoś mało czasu na wszystko. Śniegu nasypało w centrum Polski, w sumie to cały czas popaduje. Będą sanki dzisiaj, z górki na pazurki. :)

Wrzucam zdjęcie zasp z Japoni. Jak ja chodziłem do podstawówki to takie zaspy były normą. Na święta każde dziecko dostawało łopatę i samemu torowało drogę do szkoły. Teraz to spadnie 5 centymetrów śniegu i paraliż w mieście. Ja do szkoły wstawałem o 4 żeby na 8
Dzień dobry, wczoraj ładnie śniegu napadało, dziś już wszystko się topi, a ja przez projekty nie mam nawet zbytnio czasu wyjść i pobawić się aparatem w tej aurze. Dzisiaj też standardowe zaliczenia na laboratorium i tak od rana siedzę przy matlabie.

Dzień Gumowej Kaczuszki

Od razu skojarzyło mi się z robionymi projektami i metodą gumowej kaczki używanej w programowaniu, a właściwie przy szukaniu błędów w kodzie. Chyba zawsze jak coś muszę programować
źródło: comment_16105337232VBioEc2ZxHZAOgC46oFlc.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@wynalazek_one: @Jurgen_Van_Beethoven: @micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii:
Mam to samo co @omi-omi nie jestem w stanie normalnie wstać. Wyspany jestem gorzej zmęczony niż jakbym nie spał. I trochę głupio było mi pisać dzień dobry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@slabehaslo: bohaterski kraj rozwiązał problemy nieznane innym państwom, ha!
Znaczy nie no, hatfu na pomysłodawców tego typu dziadostw.
Żeby nie było, u mnie też cudownie, najpierw alibi "a bo po nowym roku to ludzie na urlopie", teraz kuźwa zamiast roboty blisko dalej trzeba do tych Czechowic, oczywiście swoim i za darmo ("no bo nie będziesz pan tam już jeździć, to po co kasa").
@slabehaslo tak. I nawet na jakiś czas to naprawili. Ale jak widać nie na długo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może po prostu zamontujemy tam na stałe fontannę, chyba wyjdzie najpraktyczniej. Taki mini wodospad i będziemy się relaksować szumem wody.

Niebieski też dostał wezwanie do zapłaty z ZUS. Był kiedyś osobiście wyjaśniać coś, co księgowy mu źle naliczył. Więc Pani w okienku mu naliczyła drugi raz i zapłacił. Teraz
@shitty_support: też miałem akcję, że korespondowałem z ZUS przez listy, i pewnego razu stwierdzili, że odpowiedzą przez portal zus z którego nie ma żadnych powiadomień xD chyba celowo tak to robią aby ktoś nie odebrał i musiał płacić odsetki

Może po prostu zamontujemy tam na stałe fontannę, chyba wyjdzie najpraktyczniej. Taki mini wodospad i będziemy się relaksować szumem wody.

albo młyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1610556499MfzZpyYg3c12oYcy8jY0Y1.jpg
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem @LubieCzokoPauki

no dzien dobry dla was koledzy ja dzisiej byl legitymacie odebrac kolejowq i teraz 99% znizki czy tam 98% na eleganckosci mam ehh w jednq strone musialem wydac 10.50 ze studeckq znizkq a powrot juz za 2.25zl () no i
#!$%@?, dzisiaj jedna z kierowniczek mi przekazała, że od dyrekcji dostali info, że mają uciąć ponad 1000 h w styczniu wszystkim zleceniowcom... jakaś masakra xD dzisiaj rekord - jedna dziewczyna zeszła po 4 godzinach ( _) a dzisiaj walczyła o mnie jak lwica, żebym siedziała, bo tak to ona musi dzisiaj na ostatnie 15 min wejść z kasetką i kasować, bo reszta schodzi... no ktoś miał plan, #!$%@? sprytny