Wpis z mikrobloga

@Wandsbeker: Będą protesty, wyjdziemy #!$%@? i zawalczymy o wolność jak nasi pradziadkowie (sam chyba nie wierzę w to co pisze już xD - chociaż bardzo bym tego sobie życzył, bo też mam grube wątpliwości z tym lockdownem ile to jeszcze lat potrwa) Oni mogli to my też. Jak już nie będziemy mieć nic do stracenia to mam nadzieję ze sobą zabrać na tamten świat chociaż 1 polityka. Także jestem zdania "walczyć,
@Wandsbeker: Jak w DE Merkel zapowiada ze jest szansa by lockdown się utrzymał do świat wielkanocnych to się nie dziwie. Osobiście szkaluje PiS na wszelkie strony, ale prawda jest taka ze mamy zdecydowanie lżejsze obostrzenia niż Niemcy. Pewnie to kwestia braku pieniędzy, bo czego by innego
@Tajgeree17: to tez, ale w Niemczech jest inna struktura wiekowa ktora przeklada sie na polityke - starcy glosuja, to oni wybieraja wladze.

Dlatego mozna zamknac silownie i aquaparki, ale kosciolow juz nie.

BTW jestem zdania, ze gdybysmy mieli wirusa o odwroconym dzialaniu (grozny dla dzieci i mlodziezy, niegrozny da starcow) to reakcje rzadow bylyby duzo slabsze i nikt by lockdownow nie robil.
@Wandsbeker: Oj już nie przesadzaj. Przecież dopiero niecały rok nie możemy uprawiać sportu, rozwijać swoich pasji, uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych czy zwyczajnie odmóżdżyć się w klubie. Wielkie mi halo. To nie jest niezbędne do życia. Chyba możemy się obejść bez tego jeszcze kilka lat, bo chyba nie chcesz zapchać szpitali i przyczynić się do śmierci mojej 90letniej sąsiadki po udarze i dwóch zawałach?