Wpis z mikrobloga

@Darknes17: Od 11 lat siedzę w Danii i odwykłem trochę od polskiej kultury pracy. Masz całkowita racje i w Polsce różnie byłem traktowany przez pracodawców jednak tutaj nie wyobrażam dobie żeby szef się o coś #!$%@?. W Danii naprawdę ludzie się szanują wzajemnie bez względu na pozycje co oczywiście nie znaczy ze nigdy nie wracam do domu zmęczony :)
@roberto07 nieźle bydle. Kuka też fajna. Spawalo się kiedyś na takich z 1993 roku wykupionych z BMW. Jak serwis przyjechał w 2010 roku to kolega serwisant złapał się za głowę i mowil że zamiast naprawiać to może nam sprzedać nowe. Że nawet schematow już do nich nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
A potem na rejonie się chwalil że u Nas pracują 15 letnie maszyny że tylko Kuka.
tomastomas1985 - @roberto07 nieźle bydle. Kuka też fajna. Spawalo się kiedyś na takic...

źródło: comment_1610486342p0IGDfLgg2CgQqS3Qk8obf.jpg

Pobierz
@tomastomas1985: Mój jest z zeszłego roku, a reszta robotów z 2015 plus jeden z 2020. W ogóle to moim marzeniem jest montaż tych robotów z systemami qrs, jednak póki co mnie odrzucają. Może uda się ogarnąć współpracę po kryzysie :)