Wpis z mikrobloga

Ugh, nienawidzę tępych dupków, którzy zamiast oskrobać samochód w zimie odpalają silnik na 15-30 minut i zostawiają swoje trupy śmierdząc spalinami komuś pod oknem.

Co można z takimi dzbanami zrobić?

#patologiazmiasta #januszemotoryzacji #kiciochpyta
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M_Osti: gdybyś czytał, to wiedziałbyś, że próbowałam, ale brak efektu. I absolutnie się zgadzam, policja to ostateczność, najpierw powinno się rozmawiać.

@InterferonAlfa_STG ta by musiała zapewnić inne miejsca parkingowe, a nie wiem skąd by je wzięli. A co do okien - to mam nadzieję, że masz świadomość, że okna wręcz nie mogą być hermetyczne.
  • Odpowiedz
@wintour: wątpię, za dużo książek do przeczytania, filmów do obejrzenia, gier do przejścia i wycieczek na rowerze do odbycia :P
  • Odpowiedz
@Jcdx: a nie jest czasem tak że szyby w środku musza odparować? ;) jak auto jest wiekowe i ma pozapychane odpływy, wilgoć w środku, stare uszczelki to zanim odparują szyby to tez czas mija, a nie będziesz chyba codziennie mazał szmatą od środku bo widoczność wtedy jeszcze gorsza
  • Odpowiedz
@LittleBi: A po co Ci tylna i dwie tylne boczne szyby?

Musisz wyskrobać przednią i boczne szyby. Tyle i aż tyle.
Dlatego przykładowo możesz sobie zakleić czarną folią tylną szybę i tylne boczne, a przednich nie możesz ruszyć (przez przepuszczalność światła).
  • Odpowiedz
@LittleBi: Wystarczą lusterka. Jak jadę busem lub psedominivanem który nie ma tylnej szyby to co? Mają mi zabrać dowód bo producent jej nie dał? No nie! Tylna szyba nie jest wymagana i za jej brak nikt Ci nic nie zrobi. Jak masz ją wybitą to wciaż możesz jeździć. Musisz ją tylko odpowiednio zabezpieczyć. Ja przegląd robiłem z tekturą w tylnej szybie po tym jak jakiś zjeb postanowił odgiąć i strzelić
  • Odpowiedz