Wpis z mikrobloga

Wykop w pigułce. Po raz kolejny widzę, jak różowy pasek zadaje normalne pytanie, w dodatku mając rację, bo nie można sobie #!$%@? odpalić silnika i stać w miejscu więcej niż minutę, ale musi się zlecieć banda mizoginów z kretyńskimi komentarzami i jeszcze większa banda mizoginów plusujących te wysrywy, bo "hehe ale dobrze jej powiedzieli". Stówa mandatu jest za postój na włączonym silniku, ale może jak skończycie 18 lat i zrobicie prawko, to
  • Odpowiedz
@Jcdx: tak, oczywiście ze tak:

Przepisy jednak zabraniają kierowcy pozostawić włączony silnik podczas postoju dłużej niż jedną minutę. Według art. 60 ust. 2 pkt 2 Kodeksu drogowego włączony silnik to „uciążliwość związana z nadmierną emisją spalin do środowiska lub nadmiernym hałasem”
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jcdx: bulwa rady dzbanów żeby zamknąć okno bo ktoś katuje rzęcha pół godziny. Zbierze się takich debili 10 i już trochę długo trzeba siedzieć z zamkniętym oknem. Dzbany nie widzą, że samochód nie jest obowiązkowy, a jak muszą go mieć to niech używają tak, żeby szkodzić jak najmniej
  • Odpowiedz
motywację do walenia mandatami mają :]


@Jcdx: Nie do końca, jechałem opatulony w kapturach w zimnym samochodzie (2min jazdy od domu) to mnie zatrzymali z zapytaniem czemu się "chowam" to powiedziałem że zimno bo dopiero z domu wyjechałem, na co Pan bagieta że mogłem sobie nagrzać auto ¯\_(ツ)_/¯

@Jcdx: 2021 rok a ludzie nadal
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru może ja jakiś głupi jestem ale co to #!$%@? ma za znaczenie że się rysuje (chociaż nie zauważyłem) skoro i tak i tak szyba obrywa na ulicy jadąc np za innym autem i obrywając tym co opony podrzucą z ziemi..... I tak i tak nieunikniona jest używalność szyby więc nie rozumiem.... Owszem zaraz się ktoś znajdzie kto powie ze są folie itp i że inne narzędzia które nie rysują i
  • Odpowiedz