Wpis z mikrobloga

@BELM0ND0:
Czy jest na świecie inny kraj, w którym ten podatek "cukrowy" (samej idei nie oceniam, może i jest słuszna) przybrał aż tak zamordystyczną formę? To znaczy - nie dość, że obejmuje każdą substancję słodzącą (nawet te konkretne słodziki, co do których nie ma żadnych dowodów na szkodliwość), to jeszcze dotyka ich bardziej od zwykłego cukru?
Bo jak na razie wygląda na to, że p0lski rząd zrobił to, co zwykle
  • Odpowiedz
@Mabchir: kupiłem dzisiaj zwykłe pepsi w biedrze za 4 zł, butelka zmalała do 1.75 l. Podejrzewam, że zrobią promocję kup 4 zapłać 3.50 zł (dawniej było 2.20).
  • Odpowiedz
@contraband: Carrefour ma tę promocję do 16 stycznia. Kolega był wczoraj i jeszcze nawet były ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p--------a. Byłem dziś w Biedrze. Stan jak na foto.


@efek: Mhm, w tamtym roku taka butelka w promocji kosztowała 2,39.
  • Odpowiedz
A mnie się zdaje, że zaczną te napoje zalegać na półkach i w magazynach. Popyt na pewno spadnie. Jak mam kupić tanią łychę i do niej drogą colę to wolę kupić lepszą łychę i nie brać odrdzewiaczy.
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: Wszyscy zachwyceni, ze w Żabce Coca-Cola podrożała o 1,20 (1,5l). Ale poki co wyprzedają się z towarów, jak przyjdzie nowa partia to butelka coca-coli 1,5l w Zabie będzie kosztowała 9-10zł XDDD
  • Odpowiedz