Wpis z mikrobloga

Gdzie zaopatrujecie się w przyprawy kuchenne? Chciałbym w końcu kupić większe objętości podstawowych przypraw i nie do końca wiem skąd je najlepiej wziąć.
Na allegro przewijają się główne firmy kol-pol, brat i słodko-gorzko, czy ktoś z Was może je brał i jest w stanie ocenić ich jakość? Czy może jednak wybrać innego sprzedawcę, bądź źródło?
#gotujzwykopem
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Snoxik: z brat brałam orzeszki, miód, kasze, suszone owoce i bardzo spoko jakość, wszystko hermetyczne zapakowane w worki z dodatkowym zamknięciem strunowym. Przypraw nie brałam bo nie potrzebuję większych ilości.
@Snoxik: Ja i moja mama zamawiamy od jakiegoś czasu ze słodko-gorzko. Ja polecam, normalne, uczciwe produkty, nie miałam z żadnym jakichkolwiek problemów.
W zdrowy_dom kupiłam tanio orzechy w paczkach kilogramowych, myślałam, ze będą trochę słabszej jakości, ale nadadzą się na masła orzechowe - a przyszły jak produkt premium i nie wylądowały do mielenia. Migdały pierwsza klasa, a cena połowa sklepowej. Tam tez kupowałam suszona cebule w piórkach i genialna, świetny dodatek