Wpis z mikrobloga

@atomowy_ludek: @NaczelnyWoody: @dzidek_nowak: jak im się kasa nie zgadzała to L4 połowa zatrudnionych policjantów brała, lekarze mieli w------e i pisali jak leciało a teraz nie mogą powiedzieć ze się złe czuja bo kwarantanna na dwa tygodnie bez jakiegokolwiek badania?
No co jest takiego trudnego w zrobieniu dokładnie tego samego albo nawet mniej niż rok temu? Wystarczy zadzwonić na infolinie i załatwione
  • Odpowiedz
  • 0
@dzidek_nowak tak, jak 100 osób ich nagrywa i patrzy na ręce to oni mają wtedy komuś pomóc i pójść na rękę i zamieść pod dywan interwencję. To s---------o pracownicze więc nie gadaj głupot
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: ile masz doświadczenia w tej firmie, że wiesz jak jest? A ja kiedyś myślałem, że trzeba się przejmować takimi komentarzami co mają tyle plusów. Ale coraz częściej widzę jak wykopki są oderwani od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna:
-ktoś dzwoni na 112, że jest otwarta restauracja - w tym momencie na pulpicie dyżurnego wskakuje interwencja, którą trzeba obsłużyć,
- dyżurny wysyła patrol na miejsce wskazane w zgłoszeniu,
- policjanci na miejscu ogarniają interwencję,
- w zależności od miejsca pełnienia służby przez 8h można ogarnąć nawet i 15 różnego rodzaju interwencji,
- policjant kończy służbę, wraca
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: "mogą utrudniać ludziom-i to w większości wybierają" - źródło danych - dziura w dupie
jak był zakaz zgromadzeń na święta i sylwestra ile mandatów wystawiono w 3mln Warszawie?
Żadnego, a interwencje były tylko dlatego że polaczki siebie nawzajem p-----------y.
  • Odpowiedz
@Tojestdobrejakjasnygwintbrokuly: chcesz mi powiedzieć, że dokladnie ten jeden właściciel restauracji go utrzymuje? Rownie dobrze moge to obrocic ze politycy go utrzymuja, tez odprowadzaja podatki :). Jest zwykły kraweznik który ma wykonywac polecenia dowodcy i nie bedzie sie zastanawial bo ma na utrzymaniu rodzine, gdzie jest np 2 dwojka dzieci. Skonczcie pisac te patriotyczne rzeczy "bo restauratorzy go utrzymuja". Narzekajcie na rzadzacych ale akurat zwykli chodnikowcy maja tu najmniej do powiedzenia
  • Odpowiedz