Wpis z mikrobloga

Mam klika pytań o #warthunder bo chciałbym zacząć latać a mam kilka wątpliwości:
1) Czy to jest P2W? Bo chyba nie chcę się denerwować, że jestem koszony przez kogoś kto się dobrze doinwestował w grze
2) Granie na HOTAs ma jakiś sens czy się nie wygłupiać i łapać za pada? A może klawiatura i mysz jest drogą do szczęścia?
  • 9
1. samoloty za orly lub z zestawow sa zwykle ciekawe ale przewage daja na ogol tylko jesli chodzi o exp i zarabianie lwow, najlepsze samoloty na ktorych najlepiej sie kosi sa imo darmowe. Po za tym gracze ktorzy zaplacili najczesciej maja mniejsze umiejetnosci i sa latwiejszymi przeciwnikami, plakac bedziesz gdy trafisz na kogos kto ma przelatane 50+ dni i bedzie robil cie jak chcial na zwyklym drzewkowym samolociku xP

2. Jesli tryb
@piotrus_pirat:
1) Gra jest P2notGrind albo Grind less. Są pojazdy premium lepsze od drzewkowych odpowiedników lub w ogóle nie mających odpowiedników drzewkowych(np. w czołgach to Ru 251). W samolotach jednak premki to głównie samoloty rzadsze, lend-leasowane albo zdobyczne. Ważniejsze jest doświadczenie od samego pojazdu imo, znajomość wad i zalet w porównaniu do przeciwnika.

2) Masz 3 tryby gry. Arcade, Realistic i Simulation. Arcade i realistyki to przewaga mysz+klawa, Simy raczej już
@piotrus_pirat: Baw się dobrze :) Jeśli latałeś wcześniej w jakimś simie to sobie poradzisz, ale jeśli nie, to łap kilka linków:

1. Poradnik jak zacząć Wprawdzie dotyczy głównie czołgów, ale opisuje też interface, który (nie oszukujmy się) jest miejscami bardzo nieintuicyjny, więc warto zobaczyć chociaż fragmenty

2. Kanał Jengara Gosć zajmuje się wyłącznie samolotami. Masz tam recenzje, poradniki i omawianie jak podejmuje decyzje w konkretnych sytuacjach

3. Kanał Spit_Flyer Też głównie
Czy to jest P2W? Bo chyba nie chcę się denerwować, że jestem koszony przez kogoś kto się dobrze doinwestował w grze


@piotrus_pirat: poniekąd tak. Są samoloty które mordują opozycję, od BR 7.0 wzwyż masz abominacje typu f89d albo harrier których obecność w zasadzie przesądza wynik meczu zanim się rozpocznie. Ale poniżej jest powiedzmy że OK