Wpis z mikrobloga

@szahmatt: Większość sportowców taka jest. To są ludzie od pługa oderwani, którzy nagle są sławni i zarabiają wielkie pieniądze. Gdyby nie pieniądze i umiejętności sportowe/śpiewackie to by się okazali tylko nudnymi, irytującymi frajerami lub toksycznymi szumowinami.

Przykład?
Jennifer Lopez - wredna #!$%@?.
Brad Pitt - nadęty bufon, obrażający młodych aktorów.
Ewa Chodakowska - zakłamana hipokrytka.

A bywa tak, że ci, których tłum nie lubi są akurat bardzo fajnymi ludźmi jak np.
@sezamus co ty #!$%@? chłopie xD Lewy sobie zrobił magistra przecież. Tak, wiem, że gówno uczelnia itp. Ale ilu z nas, z tym co on ma na koncie, by chociaż pomyslalo o robieniu magistra? A to, że zazwyczaj sportowcy są prości, słabiej wykształceni itp. Nie wiem czy miałeś kiedyś że sportem zawodowym do czynienia, ale na pewnym etapie, w 99% przypadków musisz poświęcić naprawdę dużo. Rodzinę, prywatność, przyjaciół no i niestety też
Istnieją jakieś artykuły/opracowania naukowe/cokolwiek co jest w stanie wytłumaczyć dlaczego Lewandowskiego tak ciężko jest polubić? Słuchając go ma się wrażenie że on siedział w domu przez 3 dni i kół na blachę odpowiedzi które napisali mu PRowcy na podstawie jakichś ankiet. W sumie to nawet nie wiem skąd on jest, z Warszawy? Bardzo dziwne zjawisko że gość który powinien być uwielbiany jest co najwyżej szanowany.


@szahmatt: Bo jest za porządny. Nudny,
Na galach wieczorowych świeci zegarkiem sportowym lub jak tu złotym z brązowym paskiem, bo z lenistwa ani on ani anka nie sprawdzili etykiety black-tie. Podejrzewam, że spinki ma srebrne xD.


@sezamus: To nie jest baranie zegarek na brązowym pasku tylko złoty Rolexo podobny zegarek (nie znam się, pytanie do #watchboners) na bransolecie xD Bo zwróciłem uwagę na to przy tym jak wracał na swoje miejsce. A po tym jak Ty
zaraz jak to polsat może robić galę w zamkniętej sali a tvp nie może robić sylwestra na powietrzu, niezawodny wykop nie krytykuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)