Wpis z mikrobloga

@XpedobearX: nie wiem skąd masz te dane. Żyję na znacznie lepszym poziomie.
Sam sobie wystawiłeś świadectwo okazując mi brak szacunku przez moją wzmiankę o pracy w ochronie.
Teraz próbujesz mnie wyśmiać ze względu na status materialny, zakładając, że muszę być zakompleksiony.
Akurat jestem w top w tym kraju. Moja rodzina również.

Widzisz, ja człowieka traktuję tak jak na to zasługuje i doceniam pracę sprzątaczek, czy kasjerki w biedronce. Uważam, że magazynier też ma prawo wyglądać elegancko. Będąc w wojsku tego samego wymaga się od chłopaka bez matury, co i oficera po studiach medycznych. Pewne zasady obowiązują niezależnie od środowiska, z którego człowiek
  • Odpowiedz
@XpedobearX: podziwiam, że ci się chciało wertować mój wpis sprzed 3 lat, który odnosił się do sytuacji sprzed hmm... 7-8 lat, gdy tyle dostawałem na studiach za pracę w januszokorpo i przeszedłem potem do lepszej pracy. Odniosłem się do trendu, który wówczas panował na mirko. Obecnie jestem znacznie wyżej. Ponad 3 lata temu miałem 5100 na rękę. Doświadczenie zaprocentowało. Oszczędności umieszczam w inwestycjach, stosując się do rad Pana Granta Cardone, który dobrze radzi, aby ciągle być spłukanym, bo kasa powinna leżeć w inwestycjach, a nie na koncie.

Co do środków na renowację camaro - fakt nie miałem wtedy luzem 30k PLN plus ekstra 10-20k, które pochłonęłaby renowacja i sprowadzenie części z USA, bo tam był grill, światła, tapicerka i lakier do wymiany. Do tego nie miałbym nawet miejsca w garażu.

Błędy logiczne są w twoich wypowiedziach. Najpierw mnie wyzywasz od "wannabe" po czym, gdy się okazuje, że jednak jestem arystokratą, który ma pojęcie o elegancji, to czepiasz się statusu materialnego. Twoje zacietrzewienia typowego wykopka, który nie zna całej historii, a już dobiera sobie teorię jest żałosne i zabawne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ponad 3 lata temu miałem 5100 na rękę. Doświadczenie zaprocentowało. Oszczędności umieszczam w inwestycjach, stosując się do rad Pana Granta Cardone, który dobrze radzi, aby ciągle być spłukanym, bo kasa powinna leżeć w inwestycjach, a nie na koncie.


@sezamus: Tak i dlatego poszedles do korpo i zarles sie wczesniej u janusza za 1700 zamiast dzialalnosci gospodarczej, inwestycji lub zwyklego dochodu pasywnego. Tak bylo XD O ile masz to w ogole ze spadku jakiegos konkretniejszego bo chcesz mi wmowic, ze sa to twoje prywatne oszczednosci z UoP i jestes jednym z bardziej lukratywnych klientow? XD Nawet w banku spoldzielczym na wypizdowiu bylbys poza pierwsza setka wplywowych klientow.

Dlatego tez od 3 lat nie masz hajsu na wakacje bo CIE NIE STAC. Nie, nie trzeba jezdzic na all inclusive. Stary, takie farmazony to mozesz sobie sprzedawac samemu sobie. Przeciez Ty w tym czasie plakales nad cenami mieszkan w Krakowie, ze nie wiesz czy wziac w ogole kredyt, a robisz z siebie topke kraju przy pensji przecietnego programisty (o ile przez te trzy lata chociaz podwoiles swoja pensje) xD Chyba, ze dla Ciebie topka kraju to bycie w 10% najlepiej zarabiajacych w kalkulatorze brutto-netto pracuj.pl to gratuluje
  • Odpowiedz
@XpedobearX: nie muszę ci sie spowiadać z każdej działalności, którą podjąłem. Nie ważne, czy mi wierzysz, czy nie. Próbujesz na siłę z zacietrzewieniem frajera pokazać, że... no właśnie co? Że Lewandowski jest święty? O co ci chodzi?
  • Odpowiedz
@sezamus: a co takiego wartościowego elegancja mówi o człowieku? nie sadzisz że można być eleganckim bucem bez kultury, ogłady i wykształcenia?
Dla mnie ocenianie kogoś orzez pryzmat spinek i zegarka to jest właśnie zaniżanie poziomu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie muszę ci sie spowiadać z każdej działalności, którą podjąłem.


@sezamus: Dawaj, przeciez lubisz sie przechwalac.

Próbujesz na siłę z zacietrzewieniem frajera pokazać, że... no właśnie co? Że Lewandowski jest święty? O co ci
  • Odpowiedz
@XpedobearX: stwierdzam fakt. A to że się tobie nie podoba, że etykieta jest taka, a nie inna to już twój problem.
Jedyne co masz to argumenty ad personam. Nic poza tym. Zero merytoryki. Jesteś obrażony i zapieklony, bo śmiałem zwrócić uwagę na niedociągnięcia twojego gwiazdy.

Co jest z tobą nie tak, że ci sie chciało wertować wpisy na mirko 3 lata wstecz? Bosz...

@Mappet: A przyjście przez lewego w butach sportowych i t-shircie na obronę jest czym? Oznaką szacunku?
  • Odpowiedz
@sezamus: chcesz mi powiedzieć, że wyglądał na tej gali nieelegancko przez taki a nie inny zegarek lub spinki? To jest małostkowe w c--j.
Konformizm obyczajowy to brak szacunku dla siebie.
Pokaż mi konformistę który w życiu coś osiągnął.
  • Odpowiedz
K---a Robert przygotowanie własnej przemowy na wiadomy temat to nie jest nic trudnego. Samo zerkanie w tekst powoduje większy stres. Niby taki profesjonalista a jednak.
  • Odpowiedz
@Minieri: zastanawiam sie jak różowepaski są w stanie powiedzieć że on jest przystojny. Jedno oko niżej drugie wyżej, nos krzywy, blizna przy ustach.. no czegoś tu chyba nie ogarniam :)
  • Odpowiedz