Wpis z mikrobloga

1) W 2015 roku partia przejmuje Trybunał Konstytucyjny.
2) Wykopki: bardzo dobrze tak kaście!!!
3) To spór polityczny a nie prawny!!111
4) To nie dotyczy przeciętnego obywatela, kto jest w Trybunale oneoneone
5) Prawo to narzędzie ucisku ludu polskiego przez wyalienowanych prawników!!!111one
5) He, he, he KODOMICI!!!111
6) W 2020 roku ta sama partia literalnie zabrania chodzenia w Sylwestra.
6) W 2021 roku ta sama partia chce znieść prawo do odmowy przyjęcia mandatu.
7) Profit? Polskie społeczeństwo będzie surowo karane przez zwykłych policjantów zamiast niezawisłych sędziów.

Punkt 6 był dwa razy.


#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #anatomiapopulizmu
Pobierz a.....n - 1) W 2015 roku partia przejmuje Trybunał Konstytucyjny.
2) Wykopki: bardzo...
źródło: comment_16102238036ROJS6pTjZMkGHuXlvC8VH.jpg
  • 30
@FilipKarol: on nic nie pisał o byciu wyzyskiwanym albo nie. Ale odpowiedź jest prosta: jak wypada zamoznośc oprzeciętnego Niemca w porównaniu do Polaka? Komu się to wszystko bardziej opłaca?

@security_cam: nie były. Ale nawet gdyby były: to to w jaki sposób były robione nie powinno mieć znaczenia w świetle tego przeciw czemu były. W tej chwili - jeśli władza zechce cię ukarać to TY będziesz musiał wykazać swoją niewinność a
@slapdash Jak kurna nie były? Stali tam ludzie którzy na tych protestach probowali ugrać swoje cele polityczne. Nie jestem zwolennikiem działań typu "róbcie obojętnie co, byle przeciwko nim". Jak było ze strajkiem nauczycieli? Zamiast o reforme programu i systemu pracy 99% krzyczała tylko o pensje. Mogę popierać jakąś grupę zawodową albo ruch, ale niech stoi za tym solidny zbiór zasad i solidni ludzie.
1) W 2015 roku partia przejmuje Trybunał Konstytucyjny.


@am_anfang_war_napoleon: Problem w tym że PO pół roku wcześniej samo złamało konstytucje powołując niekonstytucyjnie sędziów do trybunału, z czego się sami później wycofali, ale to było już za późno na naprawienie wizerunku. Przez to ruchy PISu z trybunałem nie były dostatecznie krytycznie odbierane przez społeczeństwo.