Wpis z mikrobloga

@SirArthur doczytałem, że jak już opłaci się składkę to trzeba gdzieś tam swój identyfikator podać i wtedy ma się dostęp do zniżek w domu maklerskim (jeśli chodzi o prowizję) natomiast reszta wewnętrznie na stronie. Dość ciekawie to wygląda i właściwie może zwrócić się już przy inwestycjach rzędu 10/20k rocznie
@Czachaaa chcesz coś wiedzieć konkretnego? Kiedyś cena była lepsza bo 80pln, aktualnie 200zł więc od strony ekonomicznej już średnio się opłaca.
Dodatkowo widzę, że unimot we współpracy z właśnie SII wprowadza kartę inwestora (coś jak Orlen) dzięki której też jakieś zniżki są planowane
@Suplement_Diety: @SirArthur: @Czachaaa: To raczej zależy od tego czy lubisz i masz czas żeby się socjalizować w jakichś webinarach i planujesz jeździć po konferencjach. Szkolenia i ebooki które oferują to raczej żadna wiedza tajemna. Tak samo forum - miejsc gdzie można podyskutować o inwestycjach jest w internecie od cholery. Jak zaczynałem to też byłem podjarany takimi stowarzyszeniami ale oni, poza ofertą edukacyjną i zaspokojeniem potrzeby poczucia przynależności, tak naprawdę
@2047 aktualnie siedzę w mbanku, to raczej traktowałbym właśnie jako dodatkową bazę wiedzy plus ewentualnie jakieś wsparcie- zmniejszona prowizja to rzecz której raczej nie odczuję więc na to nawet nie patrzę. Jedyne co martwi to zwiększenie składki z 80pln na 200pln
@Suplement_Diety: Jeżeli potrzebujesz edukacji to może jednorazowa składka wyjdzie Ci taniej niż kupowanie książek. 200 zł nie pieniądz więc sam się przekonaj - zawsze możesz zrezygnować.
@Suplement_Diety: nic takiego nie ma. Jak zależy Ci na karcie inwestora to pozostaje Czempion w portfelu lub certyfikat wykopowego inwestora :)

Są oczywiście jeszcze zniżki na prasę finansową, książki inwestycyjne w kilku księgarniach itd., ale ja dla siebie niczego poza obniżką prowizji i kilkoma filmikami edukacyjnymi nie znalazłem