Wpis z mikrobloga

@LukaszN: ale wy sie dziwicie, ze te patusy wlasciciels klubow nie widza nic zlego w tym, ze okradaja podatnikow z ich pieniedzy i przeznaczaja to na swoje prywatne biznesy, jak tu gosc sie tak oburzyl, tak jakby pierwszy raz dziennikarz mu to wytknal i wskazal, ze to chyba nie jest zbyt w porzadku? Rokuszewski z rigczem, a inni dziennikarze to pewnie Kolakowskiemu tylko przytakuja na to, ze bierze hajs z pieniedzy
@KierUU Stano jako prowadzący rzadko dusi ostatnio w Stanie Futbolu Tutaj miał akurat prosta sytuacje bo było dwóch gości o odmiennych zdaniach. Pamiętam odcinek o Lechu po europejskich pucharach (albo o reprezentacji po meczach gdzie gralismy m. In. Z Finlandia)to wszyscy goście jechali po Lechu(albo po reprezentacji ze tamto okienko reprezentacji nic nam nie pokazało) a on jako moderator szukał pozytywow
@InspektorDupa: Oj jak chodzi o transfer do Hannoveru to ja słyszałem ploteczki o wątku sylwestrowo-zielonym, a sam Wszołek się obsrał, bo bał się, że wyjdzie na testach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście tylko plotka, ale ta sprawa w ogóle była bardzo dziwna i niejasna, a to sprzyja... alternatywnym wyjaśnieniom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LukaszN: On nawet nie zrozumiał argumentu Rokiego. Mendes sobie zrobił z wolverhampton maszynkę do koszenia prowizji, tylko że to układ między nim a właścicelami klubu.

A w Polsce drużyna ma trzydzieści milionów budżetu, w tym trzy miliony daje miasto, dwa miliony jedna państwowa spółka, dwa miliony druga, stadion z którego zarabiają kilka milionów zbudowany za miejską kasę. Dyszka za transmisje, których by nie było gdyby klub nie grał w ekstraklasie, a
@LukaszN: jak ja nie znoszę tego nadętego kudłacza, poziom prowadzenia dyskusji rozsierdzonej Karyny lub innego wujasa Janusza. dla Rokiego wielkie propsy, równie dobrze mógłby się klepać po plecach z prezesami czy innymi menago i dzięki temu może jakiś exclusive wywiadzik by wjechał albo niusik transferowy.
z drugiej strony to smutne, że coś co powinno być standardem uchodzi w tym środowisku za coś nadzwyczajnego.