Wpis z mikrobloga

@klawiszs: ale mówisz o ekwiwalentach, które dostaje klub i na których zarabiają tylko działacze klubów i piłkarze? Co mnie obchodzą jakieś sztuczne ceny, które nie są powiązane w żaden sposób z rynkiem?

Jaki jest bilans zysków i strat dla Grodziska Wielkopolskiego, Bydgoszczy albo Niecieczy? Ile na ekstraklasie zarobił Nowy Sącz albo Częstochowa? Jaki był zysk Gliwic z tytułu Mistrzostwa Polski?

Mówisz, że się da to zmierzyć to udowodnij, a nie zmieniasz
@klawiszs: skoro tak łatwo policzyć zysk bo przecież Orlen podawał to zainwestuj z własnych pieniędzy, a nie zmuszaj piekarza albo murarza, żeby się dokładali do tego interesu.

Dlaczego nie zainwestujemy tych pieniędzy np. w esport albo w klub przeciągania liny? Przecież ekwiwalent reklamowy będzie taki sam.
zainwestuj z własnych pieniędzy, a nie zmuszaj piekarza albo murarza, żeby się dokładali do tego interesu.


Tak można powiedzieć o każdym wydatku z publicznych pieniędzy. Poza tym przecież sport jest sponsorowany przez prywatne firmy.

Dlaczego nie zainwestujemy tych pieniędzy np. w esport albo w klub przeciągania liny? Przecież ekwiwalent reklamowy będzie taki sam.


@DonMisiek1906: w esport trudno mi powiedzieć, zależy od poziomu drużyny/gracza i gry. Natomiast przeciąganie liny na pewno nie
Tak można powiedzieć o każdym wydatku z publicznych pieniędzy.


@klawiszs: Jeżeli wybudujesz obwodnicę w mieście to da się obliczyć jak bardzo zmalały korki albo jak bardzo poprawiło się powietrze w mieście. Czy opłacenie pensji jakiegoś 35 letniego Strzelicia z Serbii, który zagrał jeden mecz w lidze Francuskiej przekłada się na rozkorkowanie miasta?

Poza tym przecież sport jest sponsorowany przez prywatne firmy.


To niech będzie sponsorowany wyłącznie przez prywatne firmy, a nie
Roki głos trochę jak u eunucha ale jeśli chodzi o maglowanie rozmówcy to kochones wielkości głowy Kowala. W ostatnim czasie zaliczył mocny skok na drabince polskich dziennikarzy sportowych. I żeby nie było - nie jestem jego multikontem.